Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dwumas AFN a AWX


Mozgu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od niedawna mam problem ze sprzęgłem ponieważ zdarza mu sie coraz częściej ślizgnąć a pedał bierze dopiero u samej góry więc po prostu się skończyło. I w przyszłym tyg chciałbym się wziąć za wymiane.

Pacjent AFN quattro. Aktualnie po programie, docelowo bede chciał dążyć do 200/400 natomiast musze na to odłożyć trochę $$$

Mam kilka pytań:

Czy dwumas z AFN jest taki sam jak z AWX? Chodzi mi o wytrzymałość.

Ponieważ nie wiem czy jest sens go wymieniać jeśli sa takie same to do mojego dwumasu kupie tylko tarczę i docisk z AWX ponieważ znalazłem info że sa P&P.

Czy do dwumasu zestaw ze sztywną tarczą czy może z tłumikami drgań? W katalogu IC sa zestawy LUK pod dwumas z tarczami z tłumikami natomiast w zestawach SACHS tarcza jest sztywna? Co lepiej wybrać?

Nie wiem czy dobrze myślę ale tarcza z tłumikami odciąży mój juz nie nowy ale sprawny dwumas? Czy to juz przegięcie i moze miec jakies skutki uboczne tyle sprężynek?

PS

napisze od razu że nie jestem zbytnio zainteresowany sztywnym kołem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno ten z AWX'a bedzie delikatnie mocniejszy.Jesli nie jestes zainteresowany jednomasem no to bierz od AWX'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw z AWXa bedzie o wiele bardziej mocniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp. Ale z okazalo sie ze musze odlozyc inwestycje w samochod bo co innego pochlonelo oszczednosci. Wiec wymieniam sprzeglo ale dwumas zostawiam ori. A za pol roku bede sie martwil jak zaczne modzic auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...