Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampa tylna Avant - zamiennik czy oryginał.


kqba

Rekomendowane odpowiedzi

Musze wymienić prawą tylną lampę.

Czy lepiej kupić nowy zamiennik, czy używany oryginał?

Obydwie są w podobnej cenie. Boję się, że nowa (prawa) będzie się odróżniać od lewej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy oryginał to 300pln zamiennik około 200pln. W komplecie z Magnetti masz tez oprawkę na żarówki. Ja bym brał zamiennik na pierwszy montaż czyli oryginał :)


https://www.motointegrator.pl/produkty/316647-lampa-tylna-magneti-marelli-714028370803


Ps. lampa na 100% będzie się odróżniać od starej. Lampa przez 12 lat była narazona na czynniki atmosferyczne :D Wymontuj drugą, sprawną lampę, dokładnie wymyj, wypoleruj szkło i nie będzie takiej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym brał zamiennik na pierwszy montaż czyli oryginał

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał zamiennik na pierwszy montaż czyli oryginał

:kox:

?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginał nowy, dawałem 150zł/szt . Jak sobie przypomnę nick na allegro to podeślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,nie uźywany oryginał tylko nowy "zamiennik" czyli oryginał. Serio nie zrozumieliście? Fabryka audi nie produkuje lamp. Dostawcą jest firma zewnętrzna (tak samo jak wielu innych podzespołów) i taka firma jak magnetti produkuje lampy dla audi ale równocześnie sprzedaje je na wolnym rynku tylko nie moze ich sprzedawać jako oryginał bo na tym zarabia audi ;) nie raz zdarzylo mi sie kupowac np do renówki pompke spryskiwaczy febiego i czesc ma zdarte numery seryjne :) dlaczego ? Bo to ta sama czesc ktora kupisz w renault. To samo dotyczy lamp, termostatów, i innych częsci. Kupując te czesci w audi, placicie + 70% za pudełeczko audi :)

Edytowane przez House
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...