[ALL B5] Koszt naprawy przedniego zawieszenia

pietrekk

Ostatnio oddałem auto do naprawy przedniego zawieszenia - tylko prawego.

Zamontowano mi częsci Lemforder, wymieniono 2xgóre i 2xdół, za te 4 wahacze zapłaciłem 920zl a za robocizne 250zl.

Mam pytanie czy aby tych wahaczy nie da sie kupic taniej ? Bo wydaje mi sie, ze mechanik (znajomy) troche przycial.

Piotr

Kolego jest to tzw, temat rzeka..... było juz na forum o tym dużo tematów.

Powiem Ci tylko tyle ze Ja zapłacilem do byłego B6 za komplet Lamforder-a ( czyli 8 wachaczy ) ok 1150 zł :decayed:

A Ja Ci powiem, że przepłaciłeś .. :thumbdown: Lemy komplet możesz kupić (nawet od chłopaów z forum) za ponad 1000zł - 1300zł (komplet). - dostałeś paragon na części ?? - wiesz jakaś gwarancja rozruchowa chociaż by się przydała..

Ja kupiłem lemy - cały komplet z końcówkami drążków /ale bez śrub montażowych/ za niewielem ponad 900 zeta. Cena taka, bo bez faktury, ale przecież do czego mi ona, i tak reklamacji pewnie nie uznają w razie usterki bo stwierdzą, że wjechałem w dziruę albo coś podobnego. Na razie zrobiłem na nich 4 kkm, więc niewiele, ale sprawują się bez zarzutów i uważam że nie warto kupowac jakieś tanie podróby. Jak stać nas na auto w granicach 20 koła /albo i więcej/ to nie żyłujmy na oryginalne części. Takie jest moje zdanie.

no to tak jak myslalem chyba troche przeplacilem, bo ja za prawa czesc za same 4 wahacze zaplacilem ponad 900, a pewnie za 1100 bym dorwal caly komplet na prawa i lewa strone. no ale trudno. na lewa strone juz sobie sam kupie czesci i zaplace tylko robocizne.

piotrek

Ostatnio kupiłem komplet wahaczy (8 szt) za 1000 pln :good: Także troche przepłaciłes.

a ja rok temu kupiłem komplet master sport na alegro za 600zł i zrobione 36000 km i wszystko super :hi:

Co do ceny to za lezy gdzie kupisz, ja za 8 wahaczy, dwie koncowki, dwa lacznik stabilizatorow zaplacilem kolo 1900 PLN rok temu ale w Inter Cars czesto mozna tanio wyrwac wahacze ktore juz troche czasu przelezaly na magazynie, a co do ceny robocizny to za lezy kto robi, ja wymienialem u kumpla poznie robil mi zbierznosc po robocie postawilem literka :) ktorego razem zrobilismy i to byla moja zaplata.

z pewnością mechanik troszkę przyciął za części,przecież mamy klubowe rabaty i wież mi że wyszłoby dużo taniej.

Na przyszłość radzę napisz najpierw do Tomka http://www.a4-klub.pl/smf/czesci_w_super_cenach_z_hurtowni_duze_upusty_dla_klubowiczow-t30793.0.html

na pewno nie pożałujesz :good:

zgolił Cię niestety... juz nie powinien być Twoim znajomym... dwa miesiące temu kupiłem komplet lemfordera lewa i prawa strona 1100. duś go o rachunki i gwarancję... :cool1: