Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cieknąca pompa vacum - jaki zamiennik?


cysorz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z wyciekami paliwa z pompy LUK'a 038145209A. Słyszałem, że pompy Bosh'a mają wyeliminowany ten cieknący problem? Jeśli to prawda to czy wiecie jaka pompa z Bosh'a będzie pasować do mojego TDI? (pod pompą są trzy świece podgrzewania płynu).

Audi z rocznika 2000, silnik AJM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Przerabialem temat i radze sie spieszyc z naprawa. Ropa strasznie szybko wszystko niszczy. Bosz podejdzie kazy ale jest ich malo i sa bardzo drogie nawet używki. Kup Luka ale z mlodszych lat. Troche poprawili i daja rade. Ja tak zrobilem. i jest ok. Jak narazie. Dalem nowe oringi.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ropa strasznie szybko wszystko niszczy

No właśnie. Wąż od chłodzenia, który jest pod pompą jest napuchnięty jak balon i niedługo pewnie "eksploduje". Zna ktoś może jego numer katalogowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ropa strasznie szybko wszystko niszczy

No właśnie. Wąż od chłodzenia, który jest pod pompą jest napuchnięty jak balon i niedługo pewnie "eksploduje". Zna ktoś może jego numer katalogowy?

Ta. Sretnica i do sklepu z wezami. Kawalek rurki miedzianej 2 opaski i robisz bajpas. Mi taka wlasnie sie stalo. Wszystko doslownie zgnilo a ten plastikowy króciec gdzie jest czujnik temp rozpadl sie w rekach.

Straszna masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...