Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem przy odpalaniu silnika 1.8 ADR


Kostrzech

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem przy odpalaniu silnika, wyglada to tak jakby krecil bardzo powoli a w miedzy czasie przygasa podswietlenie zegarow i zamykaja sie wszystkie drzwi w samochodzie. Dzieje sie tak od czasu jak zmienialem plusy do radia zeby zapamietywalo kod bo byl z tym problem, na chwile obecna plusy juz zamienilem z powrotem. Dodam ze jak juz chwilke pochodzi i go zgasze to pozniej odpala normalnie, ale jak dluzej postoi to znowu jest problem. Jaka moze byc przyczyna?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź napięcie na aku. Może go coś rozładowywuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dysponuje voltomierzem ale dzisiaj wyciagne aku z samochodu i go przez weekend podladuje, mam nadzieje ze to pomoze. Zastanawiam sie, czy przyczyna mogla byc zmiana plusow do radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy nie fabrycznym radiu żeby trzymało pamięć stacji wystarczy połączyć żółty kabel z czerwonym na którym jest napięcie coś pomieszałeś i radio rozładowuje ci akumulator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy nie fabrycznym radiu żeby trzymało pamięć stacji wystarczy połączyć żółty kabel z czerwonym na którym jest napięcie coś pomieszałeś i radio rozładowuje ci akumulator

jak kupilem samochod to plusy byly juz zmienione i w fabrycznym radiu nie pamietalo kodu, teraz mam nie ori radio i pamieta wszystkie stacje ( nie musialem zmieniac czerwonego z zoltym), w sumie to i tak radio zawsze wylaczam jak wysiadam z samochodu wiec chyba nie to

Edytowane przez Kostrzech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...