Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana radia na oryginalne


madaj89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się nad wymianą radia na oryginalne do a4 b6. W chwili obecnej mam Sony. W trakcie zakupu auta takie już było. Nie wiem tylko czy nie będzie problemu z wymianą, ponieważ podglądałem już i widziałem pełno nie oryginalnych kabli idących między innymi do głośników. Orientuje się ktoś czy to może być dużo zachodu czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od sposobu podłączenia istniejącego radia. W przypadku braku bose głośniki przednie idą bezpośrednio z radia, a tylne przez wzmacniacz subwoofera. Najczęściej i najprościej jest dołączyć interfejs umożliwiający podłączenie sygnału z wyjścia wzmacniacza radia na sygnał do wzmacniacza istniejącego w aucie i wpięcie go w mini iso. W takim wypadku wypinasz nieoryginalne urządzenia i podłączasz oryginalne radio.

Jeżeli dodasz zdjęcie co masz po wyjęciu radia na pewno ktoś Ci odpowie dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez wymieniałem rado na oryginał, wcześniej był Kenwood i nie było żadnego problemu. Wystarczyło tylko wyrzucić wiązkę która jest z radiem tak żeby została oryginalna.

Spróbuj powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symphony II gdyby chciał ktoś sobie włożyć to mam takie, tylko rozkodowac trzeba :-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniesz operację wymiany to sprawdź czy masz głośniki w tylnych drzwiach i subwoofer w bagażniku. Jak nie było radia fabrycznie to może nie być też głośników w tylnych drzwiach i subwoofera w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wyrzeźbił trochę ,widać że dołożone są głośniki w tylnych drzwiach,na ori radiu zagra tylko przód ,bo tył idzie przez wzmacniacz,który powinien być w bagażniku po prawej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc będzie mi działać oryginalne? Mam dwie wtyczki. A w radiu są trzy. Dobrze się orientuję ze jedna jest od zasilania druga od głośników a trzecia od wyświetlania na komputerze informacji o radiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa. Dobra dzięki. Czyli mogę zrezygnować. Za dużo pieprzenia się chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie poddawaj się ,kup całą wiązkę i tyle ,od razu kładź pod bose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...