Skocz do zawartości
IGNOROWANY

co o tym sądzicie ?


Tomek Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

co sądzicie o takim oto boxie, bo mam cos takiego ale wszyscy mi odradzają podlaczenie tego mowia ze padnie silnik przez to. czy to wgl cos daje czy taki szit tylko to ??? http://olx.pl/oferta/powerbox-chip-race-1-9-tdi-1z-ahu-afn-8pin-zamiana-CID5-IDdJBYF.html#87913690db

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie tego typu wynalazek . Lepiej zrobić program pod konkretny motor. A na pewno bezpieczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki ala chip box to ścierwo popatrz na str gregor10 ile takie gówno dało mocy w vw transporterze to zobaczysz ile to warte dopiero program robi robote nie tam jakis szit za 200zl ktory niby daje 40km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli po prostu lepiej tego nie podlanczac tak ? i co to wgl zadnej mocy nie daje tak ? bo jak nie to chyba bez sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może coś i daje oszukując przepływomierz czy jakiś inny czujnik w aucie. typowy wynalazek do wiejskiego tuningu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wszyscy mi odradzają podlaczenie tego mowia ze padnie silnik przez to

Nie padnie,zrobiłem na tym "gównie" 200tyś bezawaryjnie.Ilu tym "wszystkim" osobiście silnik box wykończył?Już Ci mówię; żadnemu,hehe. Mówię od razu że nie jestem zwolennikiem box-ów. Mówię to jako długoletni użytkownik ,a nie bo mi kolega kolegi siostry stryjka teść mówił że silnik zabije.Lepiej zrób dobry program i będzie to miało ręce i nogi,box to takie tanie piwo. Jak wpadł Ci w ręce czy leży na półce i się kurzy to wpinaj i nic nie wybuchnie.Poczujesz trochę więcej KM i NM i zmotywuję Cię to do szybszego zrobienia dobrego programu.


popatrz na str gregor10 ile takie gówno dało mocy w vw transporterze to zobaczysz ile to warte

Tu masz co to "gówno" dało u mnie.

Seria 113KM/235NM

34o3lp5.jpg

Box 130KM/271NM

n2hcfk.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...