Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Dziwne dawki gupy 008 i dziura w 011

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

samochód dużo pali, po logach zauwazylem ze termostat do wymiany bo tylko 75 stopni silnik osiąga maks,

i tu moje nastepne pytanie czy dawki w 008 sa takie przez niegogrzanie czy ktoś grzebał w sofcie nieumiejętnie??

i co może być przyczyną dziury w doładowaniu?? kat, kierownice czy moze turbo kaput ??

1b062407c8f77a74m.jpg

Opublikowano

Witaj

zrób kpl. logów :wink4:

na początek 003 i 010 dynamiczne 001 statyczy i dynamiczne,powtórz 008 dynamiczny

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Witaj

zrób kpl. logów :wink4:

na początek 003 i 010 dynamiczne 001 statyczy i dynamiczne,powtórz 008 dynamiczny

Pozdrawiam

003 nie tnie dawki, w dziesiątce czujnik cisnienie atm nie wariuje a pedał przyśpieszenia jest na 100% przy desce. dawka w 001 jest 3-3.5

teraz logów nie moge zrobić ale napisałem co i jak, a samochód bedzie niedługo miał wymieniony termostat, ale dlaczego 008 jest takie ??

Opublikowano

ale dlaczego 008 jest takie ??

-------------------------------------

no właśnie prosiłem o powtórzenie 008..... wygląda jakby został zapisany "" od tyłu ''' :mysli:

lub nastawnik w pompie.... 001 dynamiczny.

co do dziury.... to żaluzje do rozruszania.WD40 i masowanie pedału gazu po autobanie.....

jak nie pomoże,to turbo na stół...

Opublikowano
  • Autor

ale dlaczego 008 jest takie ??

-------------------------------------

no właśnie prosiłem o powtórzenie 008..... wygląda jakby został zapisany "" od tyłu ''' :mysli:

lub nastawnik w pompie.... 001 dynamiczny.Nie sądze żeby ktoś tak skopał program......

co do dziury.... to żaluzje do rozruszania.WD40 i masowanie pedału gazu po autobanie.....

jak nie pomoże,to turbo na stół...

dobra z turbem to sobie poradze ;)

008 byla logowana 2 razy i 2 razy takie cuda bylo widac.

teraz samochodu nie mam, a powiedz co po 001 dynamicznej bedzie widac?? dawka jak narasta ??

Opublikowano

----------------------------

po głębszej analizie.....auto po programie...dlatego wrzuć kpl.logów,niech inni też coś powiedzą :wink4:

001-praca nastawnika w pompie

Opublikowano
  • Autor

ale jak prawidłowo powinna sie zachowywać grupa 001 dyn ??

a po dawkach(zyczenie kierowcy-pedł gazu) i doładowaniu nie widze tu żadnego programu :rolleyes:

Opublikowano

ale jak prawidłowo powinna sie zachowywać grupa 001 dyn ??

a po dawkach(zyczenie kierowcy-pedł gazu) i doładowaniu nie widze tu żadnego programu :rolleyes:

tu masz serie:gxK6rq0.jpg

może się mylę... niech ktoś poprawi ...ale wrzuć kpl.logów

ja spadam na :drinks:

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

ale jak prawidłowo powinna sie zachowywać grupa 001 dyn ??

a po dawkach(zyczenie kierowcy-pedł gazu) i doładowaniu nie widze tu żadnego programu :rolleyes:

tu masz serie:gxK6rq0.jpg

może się mylę... niech ktoś poprawi ...ale wrzuć kpl.logów

ja spadam na :drinks:

pozdrawiam

cisnienie jest takie same zadane, tylko cos z dawkami jest namieszane, napewno nie leje wiecej a nawet mniej niz seria. seria to 42-45 :)

drugi pomiar zostanie dokonany na sprawnym termostacie to zobaczymy

Opublikowano

Loguj 008 + jakąśkolwiek grupę pokazującą pozycję pedału gazu, bo jakos to dziwnie wygląda. Miałem kiedyś podobny przypadek że porostu potencjometr falował po dłuższej jeździe autem tak sobie skakał 100-81-90

Opublikowano
  • Autor

Loguj 008 + jakąśkolwiek grupę pokazującą pozycję pedału gazu, bo jakos to dziwnie wygląda. Miałem kiedyś podobny przypadek że porostu potencjometr falował po dłuższej jeździe autem tak sobie skakał 100-81-90

tez doszedłem do takiego wniosku :)

Opublikowano

cisnienie jest takie same zadane, tylko cos z dawkami jest namieszane, napewno nie leje wiecej a nawet mniej niz seria. seria to 42-45 :)

drugi pomiar zostanie dokonany na sprawnym termostacie to zobaczymy

----------------------------------------------------------------------

mniejsza wartość ... więcej wlane :wink4:

tak to jest z vagiem :cool1:

co do potencjometru 010 pokaże :wink4:

Loguj 008 + jakąśkolwiek grupę pokazującą pozycję pedału gazu, bo jakos to dziwnie wygląda. Miałem kiedyś podobny przypadek że porostu potencjometr falował po dłuższej jeździe autem tak sobie skakał 100-81-90

008 nie pokazuje pozycji pedału "akceratora" tylko wartość zadaną...[życzenie drajwera].....

Opublikowano
  • Autor

mniejsza wartość ... więcej wlane :wink4:

tak to jest z vagiem :cool1:

Durnoty piszesz, wiesz że gdzieś dzwonią ale gdzie to nie wiadomo :gwizdanie:

Opublikowano

mniejsza wartość ... więcej wlane :wink4:

tak to jest z vagiem :cool1:

Durnoty piszesz, wiesz że gdzieś dzwonią ale gdzie to nie wiadomo :gwizdanie:

masz racje.... nie ta grupa .... poczekajmy na opinie biegłych :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

mniejsza wartość ... więcej wlane :wink4:

tak to jest z vagiem :cool1:

Durnoty piszesz, wiesz że gdzieś dzwonią ale gdzie to nie wiadomo :gwizdanie:

masz racje.... nie ta grupa .... poczekajmy na opinie biegłych :rolleyes:

to w 001 dawka sie zmienia odwrotnie bo obnizajac wskazanie nastawnika zwiekszasz zakres skoku dawki :cool:

tego jestem akurat pewien :)

Opublikowano

zrob 010 i 000 dynamiczne ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.