Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lekka przesada ze światełkami na choinkę... :)


LUCAS

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wiesz jak ludzie patrzą na to w Polsce???Przecież każdy jest inny i to właśnie jest zajefajne :kox:

Ej no spoko, przecież powiedziałem na początku że to mi też się podoba i tworzy klimacik, ale... nadmiar tych świecidełek też nie jest dobry i chyba przyznacie mi rację że sporo tej energii tracimy (w niektórych przypadkach) niepotrzebnie. Nie mam nic przeciwko ładnie przystrojonym domom, czy też w miastach wystawy sklepowe, albo jakieś figurki na słupach przy deptakach zrobione z tych lampek, wszystko tworzy klimat, zgadzam się. Ale jeśli jest to zrobione z umiarem i sensownie, a tu koleś wg mnie "lekko" przesadza... Inną paranoją co do energii w naszym kraju są np. sklepy w których zasłania się okna reklamami a wnętrze doświetla się tylko i wyłącznie sztucznym światłem - bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie mieszkałam wcześniej, moi sąsiedzi konkurowali ze sobą w przybieranie domu... co roku było coś nowego i co roku jaśniej na ulicy, mnie szlak trafiał bo mieszkałam na przeciwko jednego z nich i przez pół nocy było jaśniutko na ulicy. Sąsiad przywoził różne bajery z Niemiec. Dom wyglądał jak jedna wielka choinka. Jestem ciekawa jaki mieli rachunek za prąd :gwizdanie:

Mnie to szczerz nie kręci, rozumiem, założyć lampki na jedną z choinek przed domem, ale ozdabianie domu, wejścia, płotu, wszystkich drzewek, ustawianie świecących gratów w oknach, reniferów na ogrodzie i innych bajerów to spora przesada.

Są różne poglądy na ten temat. Jednym się to podoba i chętnie sami by coś takiego zrobili, inni uważają to za przesadę i przeginanie z bajerami. Każdy ma swoje zdanie i należy to uszanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie za***iste :tongue4:

pierwszy filmik w śnieżnej scenerii - to wygląda jak bajka :good:

na drugim filmiku fajnie zgrana muzyka z efektami wizualnymi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no bomba :good:,bajka :oklaski:

szacun dla gościa który to zrobił :notworthy:

jakby jakiś restaurator przystroił sobie w ten sposób lokal,to w grudniu komplet non stop,bez względu na ceny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracy bardzo dużo włożone...robi wrażenie, ale chyba jestem za delikatnym oświetleniem z ładną choinką na zewnątrz ... :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...