Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Najlepsze teksty handlarzy ;)


ganjaq

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że temat jest o najlepszych tekstach handlarzy, ale w mojej historii gwiazdą jest mój ojciec...

Sześć lat temu, szukałem w jednym z podkarpackich komisów, na trasie Rzeszów-Dębica, mój pierwszy samochód. Znależliśmy z ojcem całkim ładną A6 chyba to był 1.9TDI z 99r, ale nie ważne. Handlarz nie chciał zejść z ceny ani złotówki. Argumentował mojemu ojcu, że to jest perełka, i cytyję: "jak się pan nim przejedziesz, to się posrasz z wrażenia".
Po jeździe próbnej, jak przyjechaliśmy na parking do komisu, ojciec wyskoczył z tekstem "gdzie tu panowie macie kibel...". Myślełem, że ojcu naprawdę się to autko spodobało i rzucił od taki żarcik na to wcześniejsze hasło handlarza... nie żartował. Handlarz ze wspólnikiem mało co się nie zadłąwil sliną ze śmiechu, jak ojciec zapychał do kibla, i krzyczał "a mowiłem, że się postasz z wrażenia!". W drodze do domu zaliczył jeszcze klopa na stacji benzynowej i raz krzaki, bo go przycisnęło, a w pobliżu zero cywilizacji. Diagnoza - grypa żołądkowa, którą leczył jeszcze trzy dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie:) Dzień wcześniej mieliśmy rodzinnego grila, i coś musiało mu zaszkodzić. Ale chodzi o ten zbieg okoliczności, że akurat wtedy go złapało, jak ten handlarz rzucił tym tekstem, że sie posra po przejażdzce :facepalm:. Pewnie od wtedy każdemu klientowi tę historię opwiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


że sie posra po przejażdzce :facepalm:. Pewnie od wtedy każdemu klientowi tę historię opwiada.

A ojciec kupił to auto czy nie kupił ? :decayed: W sumie to nie wiem czy na jego miejscu bym chciał potem wspominać w jakich okolicznościach nabyłem samochód :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś znajomy rozebrał boczek drzwi żeby zmienić głośniki na większe a tam zdjęcia jego auta.

Poprzedni właściciel kupił powypadkowe na handel. Podczas naprawy, wszystko fotografował aż do efektu końcowego.

Po czym zrobił niespodziankę przyszłemu nabywcy i wrzucił zdjęcia za tapicerkę drzwi.

Takie bajki to ja 10 lat temu słyszałem...

Wysłane z mojego Galaxy S7 przy użyciu Tapatalka

:guma:

http://joemonster.org/art/11135

Wysłane z mojego XT1562

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ojciec kupił to auto czy nie kupił ?

Samochód miał być dla mnie. Ale nie, nie kupiliśmy tej A6. Ojciec ma dystans do siebie i dosyć często sam wraca do tej historii.. jak grila rozpala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...