Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Galaxy S6 Ktoś używa? Może podzielić się opinią?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Obecnie posiadam prawie dwu letniego samsunga S4, jestem z niego zadowolony, ale chciałbym przesiąść się na coś nowszego.

Jako że wychodzi S7 na dniach, to cena S6 powinna troszkę spać.

Na telefon chciałbym przeznaczyć około 1500zł, dlatego wybór padł na S6.

Może ktoś ma, używa i może podzielić się wrażeniami? Może lepiej kupić coś innego?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Miałem Galaxy S4 black edition - fajny, w miarę szybki i fajnie leżał w dłoni

Teraz mam S6 i jest super - polecam

Tył szkło więc od razu polecam kupić folię/szkło - najlepiej cały kpl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam i jestem bardzo zadowolony. W S6 w końcu jakość jest taka, jakiej należałoby oczekiwać od topowego modelu. Używam zwykłej wersji, gdyż zakrzywiony ekran z edge nie jest mi do niczego potrzebny.

O wyświetlaczu nie będę się wypowiadał bo to najwyższa światowa półka, ma świetny aparat, pracuje bardzo płynnie bez lagów i opóźnień. Jedynym minusem dla mnie był brak slotu na kartę pamięci, ale obszedłem to pendrivem Kingston MicroDuo. Nie używam żadnego etui czy też szkła zabezpieczającego, a telefon po prawie roku nadal wygląda jak nowy.

Obecnie czekam już na dostawę S7...

Edytowane przez Krumak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy, to nie mam już wątpliwości co do przesiadki :) Właśnie bólem dla mnie było słabe wykonanie w S4, klapka z tyłu bardzo szybko się rysowała. Co do wyświetlacza i Gorilla Glass to nie wiem jak się sprawuje, bo mam od nowośći folię na ekranie. Nie było jej widać, więc zostawiłem tak jak jest.

Czytałem opinie że S6 lubi zamulać po pewnym czasie, czy odczuliście jakieś problemy z softem, jakieś zawieszanie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W S4, S5 czy też S6 nie uświadczyłem nigdy zamulania. Wystarczy raz na jakiś czas użyć aplikacji Smart Menadżer i nie ma żadnych problemów.

Co do jakości to jest przepaść w porównaniu do S4 i S5.

Edytowane przez Krumak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam EDGE, taki se.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie EDGE źle leży w dłoni. Jak chcę go pewnie trzymać np. podczas jazdy samochodem to dotykam zakrzywionych krawędzi i użytkowanie jest utrudnione. Polecam bardziej zwykłą S6 niż S6 EDGE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy kupic ori futerał do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niektóre etui trzeba uważać. Np te z klapkami. Potrafią porysowac ekran. Ja używam etui spigena i jestem zadowolony. Mogę tel pewnie złapać.

Edytowane przez M4ssive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M4ssive, coś takiego? http://allegro.pl/etui-sgp-spigen-neo-hybrid-samsung-galaxy-s6-i5222375767.html

Właśnie oglądałem wersję Edge w sklepie i wydawało mi się że bardziej będą przeszkadzały niż pomagały w użytkowaniu telefonu te zagięte krawędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałem ten model : http://allegro.pl/etui-spigen-ultra-hybrid-do-samsung-galaxy-s6-edge-i5255898979.html

Jest smukły, dobrze chroni, ma przeźroczyste plecki i idealnie dopasowany. Dają folie dodatkowo na tył.Mam kolor metal slate i z ciemnym fajnie pasuje. Nie pogrubia zbytnio telefonu. Na początku też zdarzyło mi się dotykać krawędzie np. gdy pisałem esy, a teraz tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedź. Też coś takiego kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...