Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BLB Problem z odpaleniem jak goracy INNY jak wszystkie.


lunio666

Rekomendowane odpowiedzi

SotoM

Jak bede mial troche czasu to sprawdze, ale z tego co widze wartosc w grupie 4 kolumnie 3 odpowiada za czas otwarcia wtyskiwacza tak wiec niewiem czy ma to cos do zlego odpalania.. Jeszcze wezme rozbiore stary rozrusznik i go zregeneruje tak wiec jak bede wymienial dwumas to go wsadze z powrotem.

Edytowane przez lunio666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Też posiadam silnik BLB i miałem ten sam problem, ale mam to szczęście że mam znajomego co pracuje w serwisie. Przyprowadziłem do niego auto wgrał mi nowe oprogramowanie i teraz odpala idealnie. Może złe oprogramowanie zostało wgrane ?? Albo zobacz czujnik położenia wału bo lubiły się pierdzielić właśnie tak że komputer nie pokazywał błędu a czujnik po nagrzaniu przekłamywał

Edytowane przez MarekMiskiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoz mam plyte Audi Flash z 2014 roku ale do mojego sterownika niema zadnej akutalizacji, zreszta i tak mam zrobionego HOT FIXa... Czujniki byly juz wymienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dlugiej nie obecnosci,

Udalo mi sie rozwiazac swoj problem, Otoz byl to rozrusznik ktory byl wymieniony na drugi ale jak widac nie oplaca sie kupowac uzywki.

Po wymianie szczotko-trzymacza (55zl), spolerowanie gdzie szczotki sie stykaja, wyczyszczeniu i nasmarowaniu rozrusznika problem znikna !!!!!!!!

Zadna modifikacja mapy startowych nie daje takiego efektu jak nowe szczotki, rozrusznik ma takiego kopa ze jeszcze po puszczeniu kluczyka slychac jak sie kreci okolo 0.5-1sek.

Filmki ktory pomoze zregenerowac rozrusznik

Dzieki wszystkim za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...