Skocz do zawartości
IGNOROWANY

xenon


jasiu1682

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Mam problem z lewym xenonem otoz po zapaleniu auta i przelaczeniu na swiatla najpierw pozycyjne jest wszystko ok, natomiat po kolejnym przelaczeniu na mijanie wywala komunikat bremse wiec o co tu chodzi . Lub probowalem bez wlaczenia silnika najpierw przelaczenie na swiatla pozycyjne i jest ok , daje na mijania i zarowke przepalona pokazuje . i nie swieca sie wtedy pozycje .Zresetuje przelacznikiem i wraca do normy . I tez xenon lewy raz sie zapala a raz mam problem z wlaczeniem go .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dolozony hid , z prawym wszystko jest ok .Wymienialem nawet przetwornice i dalej to samo , jak pisalem . A dzisiaj nawet mi tylna zarowka lewa nie swiecila po zapaleniu a przod swiecil normalnie . I to samo reset pokretlem swiatel i sie wloczylo i komunikat zarowki zgasl


Wczesniej jak mialem normalne zarowki wsadzone to tego nie bylo . zadnych bledow bremse czy przepalenie zarowki. Zalezy jaka kolejnosc wykonam jak pisalem wtedy sie dzieje albo tak albo na odwrot.


Dodam jeszcze ze zazwyczaj jak sie nie pali to tylko lewa pozycja a mam osram zarowke led 6000k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal te HIDy bo ci uszkodzi sterownik do ABSu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie są skutki montowania hidów. wywal je jak najszybciej.

a jak chcesz xenony, to zamontuj porządne przetwornice żeby nie było na przyszłość takich cyrków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porzadne mam xenony 200 zl kosztowaly a przetwornice mam AC


Zreszta prawa strona dziala poprawnie a wszystko to samo


Zreszta problem jest z pozycja ze gasnie i blad wywala xenon sie pali


Znajomi maja zwykle za 80 zl i pala bez zarzutu wiec jakas przyczyna musi byc wiec pisze po to zeby to rozwiazac i dac mozliwosc rozwiazania problemu innemu uzytkownikowi jak tez bedzie mial podobna sytuacje.


przetwornice umiescilem zaraz przy lampie wiec spory odstep jest od modulu abs bo wczesniej mialem blizej ale wyczytalem wlasnie ze szkodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie sa na rynku :) lepsze to niz zarowki a rozwiazaniejest zawsze tylko trzeba sie znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemem jest przetwornica.

i nic z tym nie zrobisz żadne dodatkowe ekranowanie itp nic nie daje ( próbowałem różnych rozwiązań) możesz ja nawet do bagażnika przenieść i tak będzie problem.

miałeś pecha ze ci się taka trafiła. możesz kupić kolejne i mieć nadzieje ze tym razem nie będzie zakłuceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienie na canbusa teraz ta lewa bo to ona robi problem lub jeszcze mozna zalozyc warning ale czy to cos da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...