-
jasiu1682 obserwuje zawartość Wymiana rozrządu co Ile? A4b8 2.0tdi
-
Wymiana rozrządu co Ile? A4b8 2.0tdi
Witam. Co ile wymiana rozrządu w a4b8 2.0tdi 177km jeżeli pierwsza była przy 210 tys. Jakiej firmy ten rozrząd najlepiej? Oraz jaki olej i filtry. Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam
-
Pompa powietrza wtórnego. 1.8 T
Witam. Jaki jest numer katalogowy do pompy powietrza wtórnego. Potrzebuję do swojej Audi a4 b6 AVJ 1.8t 2002 rok. Dziękuję i Pozdrawiam
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Kolega wyslal mi ink do olej i roznychl. A j znam te oleje mam liquil moly 5w40 ale planuje właśnie zalać motul jak w tytule i pytam o opinie.
-
Jaki rozmiar tarcz? Prod i tył 1.8t 110kw avj 2002 r
No ok kolego. A żeby większy rozmiar hamulców założyć to co muszę zrobić?
-
Jaki rozmiar tarcz? Prod i tył 1.8t 110kw avj 2002 r
A po numerze vin ktoś sprawdzi mi rozmiar tarcz? Bo nie mam akurat dostępu do wlepy no chyba że się nie da to będę musiał poczekać aż auto wróci do domu
-
Jaki rozmiar tarcz? Prod i tył 1.8t 110kw avj 2002 r
Bo przeglądając oferty tarcz tej firmy właśnie są gładkie i nawiercane kwestia tego które lepsze. Może ktoś z doświadczenia wie w jakie zainwestować. Są jeszcze rotinger i też są nawiercane i nacinane, kwestia jak się sprawują i czy warto dawać parę zł więcej
-
Jaki rozmiar tarcz? Prod i tył 1.8t 110kw avj 2002 r
Czyli tarcze gładkie lepsze będą od tych nawiercanych?
-
Jaki rozmiar tarcz? Prod i tył 1.8t 110kw avj 2002 r
Ok. Dzięki bardzo Panowie sprawdzę po tych numerach z postu.
-
Jaki rozmiar tarcz? Prod i tył 1.8t 110kw avj 2002 r
A jeżeli już chodzi o zimmermann to lepiej zwykle czy nawiercane?
-
Jaki rozmiar tarcz? Prod i tył 1.8t 110kw avj 2002 r
Właśnie zastanawiam się nad zimmermann właśnie i tymi klockami ferodo. To miałem na uwadze. Czyli jeżeli chodzi o rozmiar to z tych 2 opcji będę miał któraś?
-
Jaki rozmiar tarcz? Prod i tył 1.8t 110kw avj 2002 r
Tu nie chodzi kolego o kwestie gustu, tylko o doświadczenie w użytkowaniu poszczególnych zestawów i jak się sprawują. Tym można się sugerować i właśnie liczę na to.
-
Jaki rozmiar tarcz? Prod i tył 1.8t 110kw avj 2002 r
A ja myślałem że 288 i 255. Więc no ty inaczej piszesz. Ale jesteś pewny że taka rozmiarówka? Dodam że mam w kombi ja.
-
Jaki rozmiar tarcz? Prod i tył 1.8t 110kw avj 2002 r
Witam jaki będzie rozmiar tarcz do mojej audi? I jakie polecacie tarcze oraz klocki bo mam wahania co do kilku modeli. Pozdrawiam serdecznie
-
Pikanie po wyjęciu kluczyka
No u mnie ogółem jak odpalisz i zgasisz to jest Pikanie dwukrotne, nie mam pojęcia co to może być. Wcześniej nic takiego się nie działo. Ostatnio jechałem autem jak każdego dnia i po zgaszeniu nic nie pikalo. Myślałem że już jest ok. Ale gdy jechałem znów autem i zgasilem to znów był sygnał więc teraz to już całkiem nie wiem o co chodzi.
-
Pikanie po wyjęciu kluczyka
Jakieś sugestie co to może być? Czy olać to?
jasiu1682
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta