Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI A4B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pacjent Audi A4B5 1.9tdi 90km 1995r.

Otóż mam taki problem,mechanik mi to tak wytłumaczył.
Po przekręceniu kluczyka do zapłonu,komputer odcinał mi grzanie świec i mechanik nie może tego błędu usunąć.
Więc zrobili taki myk,że ominęli komputer przeprowadzili mi kabelkami przycisk który ma za zadanie grzanie świec i po przekręceniu do zapłonu muszę trzymać ten przycisk przez jakieś 10-15 sek i dopiero odpalić. Pomoże ktoś?

Pozdrawiam! :)

Edytowane przez azies

Opublikowano

Jedz chlopie do jakiegos dobrego elektromechanika bo jak czytam takie pier**lone dziadostwo u jakiegos c**jka co zielonego pojecia nie ma o aucie to mnie c**j strzela. W tak starym aucie pewnie dobry elektryk samochodowy ogarnia temat w 10 min. Moze najzwyczajniej w swicie masz uwalony czujnik temperatury. Tak jak mowie. Dobry elektryk. Nie popeliniarz.

pozdro

Opublikowano
  • Autor

Jedz chlopie do jakiegos dobrego elektromechanika bo jak czytam takie pier**lone dziadostwo u jakiegos c**jka co zielonego pojecia nie ma o aucie to mnie c**j strzela. W tak starym aucie pewnie dobry elektryk samochodowy ogarnia temat w 10 min. Moze najzwyczajniej w swicie masz uwalony czujnik temperatury. Tak jak mowie. Dobry elektryk. Nie popeliniarz.

pozdro

Ale trochę grzeczniej i spokojniej.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Z tego co pamietam jest jakis przekaźnik od grzania świec i to on czesto sie sypie, druga sprawa jesli masz walnięty czujnik temp płynu lub ten przed zderzakiem to świece też nie bedą grzały.

Ogólnie zmień mechanika bo ten do którego jeździsz nie ma zbytnio pojęcia o naszych autach.

Opublikowano
  • Autor

Z tego co pamietam jest jakis przekaźnik od grzania świec i to on czesto sie sypie, druga sprawa jesli masz walnięty czujnik temp płynu lub ten przed zderzakiem to świece też nie bedą grzały.

Ogólnie zmień mechanika bo ten do którego jeździsz nie ma zbytnio pojęcia o naszych autach.

Ogólnie to mój mechanik się chwali,tylko teraz coś odjebał.

Dzięki kolego za odpowiedź, pozdrawiam!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.