azies

531 wyświetleń profilu

Osiągnięcia azies

Reputacja

1. Witam, mam okazje kupić dzielone reflektory depo do swojej B5 z 1995 roku, dużo będzie roboty żeby je zamontować? Możecie podpowiedzieć jak to mniej więcej zrobić? Przerabiał ktoś taki temat? Pozdrawiam.
  2. azies

Zmieniarka+Concert I

Wolałbym z płyty. Dobra dziś kumpel mi podrzucił do sprawdzenia taka zmieniarkę co podałem z linku i działa. Tylko jeszcze jedno pytanie mam odnosnie radia. Mianowicie gdy włączę radio to podświetlaja mi się zegary, klimatronik itp o co chodzi?
  3. azies

Zmieniarka+Concert I

Witam czy zmieniarka z linku podanego na dole podejdzie do concerta I? Jesli tak to co trzeba dokupić i jak podłaczyć? https://picclick.co.uk/Audi-A4-B7-Genuine-6-Disc-Cd-Changer-132630916592.html
  4. azies

Centralny

Witam, mam problem z centralnym. Otóż auto nie otwiera się z pilota, gdy chce otworzyć kierunki się palą, ale się nie otwiera i muszę otwierać kluczykiem, z pilota się zamyka normalnie. Gdzie leży problem?
  5. Witam mam taki problem z pompka centralnego, problem polega na tym że jak mam podpiętą środkową kostkę (fioletowa chyba) w pompke to auto ładnie się zamyka, ale gdy chce włączyć kierunek lewy bądź prawy to włączają się awaryjne.. Pytanie czy jest problem z pompką czy elektryka jest popieprzona?
  6. azies

1.8 ADR kręci, lecz nie odpala

Kontrolka od immo się nie pali.. Jak go kręcę to chce zapalić ale właśnie cis go blokuje
  7. Witam Mam problem ze swoim Audi 1.8 adr 125km 1995r. Mianowicie pojechałem zatankować po zatankowaniu zrobiłem pare kilometrów i zatrzymałem się na parkingu samochód zgasł mi, jak próbowałem go zapalić to rozrusznik kręcił ale auto nie chciało odpalić. Ktoś pomoże?
  8. Witam witam! Powodzenia w psuciu b7 Wzajemnie!
  9. Witam. Nie działają mi niektóre przyciski klimatronika.. nie działa lewa strona.. pacjent Audi A4B5 1995r.
  10. azies

AUDI A4B5

Ogólnie to mój mechanik się chwali,tylko teraz coś odjebał. Dzięki kolego za odpowiedź, pozdrawiam!
  11. azies

AUDI A4B5

Ale trochę grzeczniej i spokojniej. Pozdrawiam.
  12. azies

AUDI A4B5

Witam, pacjent Audi A4B5 1.9tdi 90km 1995r. Otóż mam taki problem,mechanik mi to tak wytłumaczył. Po przekręceniu kluczyka do zapłonu,komputer odcinał mi grzanie świec i mechanik nie może tego błędu usunąć. Więc zrobili taki myk,że ominęli komputer przeprowadzili mi kabelkami przycisk który ma za zadanie grzanie świec i po przekręceniu do zapłonu muszę trzymać ten przycisk przez jakieś 10-15 sek i dopiero odpalić. Pomoże ktoś? Pozdrawiam!