Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zregenerowana maglownica i problem podczas skręcania ?


dawid_92

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie ponownie. byłem dziś zregenerować maglownicę, dali mi inną już zregenerowaną, działa lekko fajnie, płynu zalali czerwonego ale mam problem. są 3 miejsca podczas skręcania kiedy dostaje oporu i potrzeba większej siły żeby skręcić. stwierdzili tam że to jest już pompa, ale na logikę, pompa by raczej nie zacinała się w tych samych momentach tylko różnie, prawda? czy wina leży gdzieś w maglownicy ?? przypomnę, że zmieniłem końcówki oraz drążki na lamfordera i odrazu pojechałem na stacje diagnostyczną ustawić zbieżność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jeśli magiel ma opory w tych samych miejscach przy skręcie to nie wina płynu ani pompy,,,raczej blokuje magiel wewnątrz

Ale poczekaj j na inne opinie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważyłem, że to dzieje się podczas jazdy tylko. Jak stoję np na światłach i skręcam to ładnie chodzi delikatnie. A tylko jak rusze to ma opory. Oni mówili, że to bez różnicy naprawde jaki płyn, zielony czy czerwony, bo oby dwa są mineralne. A zalali widziałem płynem VENOL ATF II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie spotkalem z czyms takim w uzywanej maglownicy ze w tych samych miejscach krecac tez jakby chrupala czy tez lekko sie zacinala. Wymiana pomogla. Ja bym stawial w tym przypadku problem z maglem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu w tych samych miejacach ma opór. Tak jakby wspomagania nie było. Też obstawiam że to coś z tą zregenerowaną maglownicą nie tak. Bo pompa to by wyła no i w tych samych momentach tego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...