Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Radio Audi Concert (płyty)


Siwy1122

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam radyjko pionierka deh-4800, bardzo ładnie sie komponuje z deska(czerwone podświetlenie), na wybojach nic nie przerywa.

Tylko ja te radyjko kupilem jakies 2 lata temu i niewiem czy je znajdziesz, ale tak po zatym polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda kwestia podłaczenia orginalnej zmieniarki Audi lub emulatorka MP3 od radia concert1 do radia concert2?? Da rade w ogóle taki przeszczep zrobić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych którzy przeszli na radio Concert2 i mieli wcześniej zmieniarke orginalną albo dokupili razem z tym radiem. Czy to była taka zmieniarka??

0a36cba0c263ac00med.jpg

Mam taka zmienarke pod radiem Concert1 orginalnie zamontowaną, a ze radio juz stwarza problemy z procesorem (gdzie naprawa to 150zł z przesyłką już) zastanawiam sie nad przejsciem na concert2

http://www.allegro.pl/item539362732_audi_concert_ii_a2_a3_a4_a6_montaz_gratis_22cm.html

wiec czy da rade podłaczyc tą zmieniarke pod wyzej wymienione radio??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam podobne pytanie ... mam u siebie w audi rok 99 radio chorus na kasete , przy kupnie mial byc system Bose jednak wszystko wskazuje na to ze mimo subwofera w bagazniku i kompletu glosnikow mam zestaw nokia i moje pytanie jest nastepujace co bedzie dla mnie korzystniejsze zakup zmieniarki ( czy kazda da sie podpiac ) czy wmiana radia na cd... dodam ze wogole nie znam sie na elektronice a auto mam tydzien czasu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...