Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wspólny wyjazd do Bukowiny 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak co roku duża ekipa leci krajową 1 przez Częstochowę.

Plan ten sam czyli wyjazd z Częstochowy około 9- max 10

Jędrek, Moskal i reszta ekipy? Pasuje taka godzina?

Miejscówka spotkania stacja Benzynowa Luk Oil..

https://www.google.pl/maps/place/Lukoil/@50.8252717,19.1426646,3a,75y,270h,90t/data=!3m7!1e1!3m5!1srZfyhTUcTX5Qm9J2nHEGeg!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DrZfyhTUcTX5Qm9J2nHEGeg%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dsearch.TACTILE.gps%26thumb%3D2%26w%3D86%26h%3D86%26yaw%3D270.69855%26pitch%3D0!7i13312!8i6656!4m5!1m2!2m1!1sLuk+Oil+cz%C4%99stochowa!3m1!1s0x4710b43650cd052d:0x5ad536c314612fb0!6m1!1e1

W razie czego telefon do mnie 665 679 007

Edytowane przez wrclaguna

Opublikowano

na 10 spokojnie dojadę, akurat około 6 chciałem ruszać ;)

Opublikowano
  • Autor

na 10 spokojnie dojadę, akurat około 6 chciałem ruszać ;)

Remontów chyba jako takich nie ma to i szybko polecisz

Opublikowano

Krakowie o której bejecie ?? :)

Opublikowano

na 10 spokojnie dojadę, akurat około 6 chciałem ruszać ;)

Remontów chyba jako takich nie ma to i szybko polecisz

Paaanie, ja nie zapierdzielam, 3.0TDI więcej pali niż 2.0 :grin: :grin: :grin: żartuje oczywiście ;) ale tak 9:30-10 to dobra godzina ;) dojedziemy mniej więcej jak w zeszłym roku :)

ktoś jeszcze jedzie z północnej części przez A1, żebyśmy mogli razem polecieć?

Opublikowano

Ktos leci z okolic Łodźi ?

Opublikowano

ja lecę przez Łódź ;)

Opublikowano

ja lecę przez Łódź ;)

jak cos to sie zgadamy blizej wyjazdu , tylko nie wiem czy nadaże za toba
Opublikowano

trzeba jechać z głową, a gierkówką nie da się jechać mega szybko :decayed:

Opublikowano

Można się dołączyć do wyjazdu z Częstochowy? Ruszam z Wielunia, także też mam po drodze ;)

Opublikowano

nie pytaj, widzimy się w Częstochowie :)

Opublikowano

ktoś ze Świętokrzyskiego jedzie? :)

Opublikowano

trzeba jechać z głową, a gierkówką nie da się jechać mega szybko :decayed:

pytalem o łódź bo nie wiem czy będę miał czym jechać, ale to się okaże blizej wyjazdu
Opublikowano

Ze Śląskich jak się będziemy spotykać na 3-ch Stawach to będzie miał ktoś miejsce?

Opublikowano
  • Autor

Można się dołączyć do wyjazdu z Częstochowy? Ruszam z Wielunia, także też mam po drodze ;)

hehe nie pytaj tylko dajesz z nami :naughty:

chyba 2 lata temu udało sie rozganizować grupę 14 aut :decayed:

Opublikowano

W zeszłym roku też nas sporo jechało :) plus spotkanie ze ślązakami przy bramkach :kox:

Opublikowano

Może byśmy się tak spotkali na a4 koło Kato :eusathink:

Opublikowano

My jak lecimy od Cz-wy to wlatujemy w Mysłowicach na A4, więc spotkanie na bramkach tam jest chyba najlepszym pomysłem

Opublikowano

Panowie, mam pewien pomysł. Jeśli ktoś jedzie niech zainstaluje sobie na telefonie jakiegoś GPS Trackera (właśnie bawie się Glympse https://play.google.com/store/apps/details?id=com.glympse.android.glympse&hl=pl).Stworzymy jakiegoś taga na zlot (testowo stworzyłem !A4klub) i bedziemy widzieć kto gdzie i jak szybko :). Ja będe jechał prosto z pracy i chetnie bym się dołączył do jakiejś grupy "w locie". Co Wy na to?

Opublikowano

A przez Tomaszów Mazowiecki ktoś leci ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.