Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż automatycznego włącznika świateł Białystok


zaldar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam elektryka samochodowego który zamontuje mi włącznik świateł na szynie can zgodnie z instrukcją montażu czyli 2 przednie żarówki mijania jako dzienne i współpraca z czujnikiem zmierzchu. obecnie zapalają się wszystkie światła i tylko na 0 na auto nic nie działa.Bez podłączania funkcji follow me home Proszę o zgłoszenie się osób które mają o tym pojęcie bo już jeden spec mi podłączył i teraz zwala winę na moduł podaję stronę z opisem http://allegro.pl/automat-modul-swiatel-dziennych-dzienne-led-drl-i5684755223.html ,auto ma czujnik zmierzchu żarówki h7 moduł komfortu i sterownik z końcówką L

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj temat: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227985-montaz-modulu-drl-w-swiatlach-drogowych/Ja sam właśnie na podstawie tego dostawiłem sobie DRL w B6. Miałem tylko MCE HIGH, a do tego dostawiłem CLH lusterko fotochrom i DRL właśnie na module PROELTEC :) Widzę, że jesteś z Białegostoku, więc przy wolnej chwili możemy zgadać się. Pisz na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie diagnosta kazał wyłączyć to kodowanie bo jak twierdził nie można jeżdzić na światłach drogowych jako drl a na dodatek brak długich.doczepił się też do barwy światła jeśli dobrze sobie przypominam co mi mówił to ma być 1200k minimum może temu że dowód miałem zabrany dopiero podbił kartkę jak wróciłem do ori ustawień.halogeny jako drl teś są zabronione dopytałem się już dokładnie. jedyne co jest dopuszczone to właśnie światła mijania bez postojówek z przodu nie przyciemnione. a tak propos gdzie robisz badania że takie numery przechodzą?Byłem dziś na warszawskiej u tych speców od autoalarmów ,radii,itp,oni mówią że ten moduł można jednak podłączyć zgodnie z instrukcją czyli jednak ten elektryk z kasztanowej dał d*py na przyszły tydzień umówią się na poprawienie tego podłączenia.i kolejna setka w plecy ale pojadę do tego z kasztanowej niech oddaje chociarz połowę kosztów.A tak w nawiasie ja nie pojeżdziłem nawet tygodnia z tymi długimi jako drl

Pozdrawiam


Witam

Temat do zamknięcia wszystko podłączone jak należy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...