Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki gaz?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Posiadam audi a4 b5 1.8 adr 125KM. Chciałbym założyć do niej gaz. U sprawdzonego gazownika zaproponowano mi instalacje KMN i wtryskiwacze baracuda w cenie 2100. Czy warto? Co polecacie?

Opublikowano

jak za taki zestaw to cena niska,

montaż Bararacud w listwie czy pojedynczo?

Opublikowano
  • Autor

Oj tego to nie wiem. A co sadzicie o tym?

Opublikowano

Przydało by się wiedzieć jeszcze jaki reduktor, jaka dokładnie elektronika i czy wtryskiwacze w listwie czy pojedyncze. Jak nazywa się warsztat, który złożył taką propozycję?

Opublikowano
  • Autor

Wiem ze wtryskiwacze pojedyncze.

Resuktor kme tur

Opublikowano

Wtryskiwacze to jest najmniejszy problem.. Wtryskiwacze przepuszczają tylko gaz nic więcej, ja mogłem dopłacić 200 zł i mieć wtryski dragona najwyższy model jaki jest na rynku, ale po co? Dobrze, że gazownik znajomy to nie naciągnął na koszty. A jak będą miały się zepsuć to i tak się zepsują nie ważne jakie by były :P

Najważniejszy jest komputer LPG cała elektryka plus reduktor.

Ja mam KME NEVO i wtryski AC W01, reduktor nie wiem jaki jest ale działa git.

Opublikowano

Jeśli ten zestaw to KME Nevo/Tur/Barracuda pojedyncza to b.dobrze. Zadbaj tylko o założenie dobrego filtra i graty są ok. Tylko teraz to dobrze założyć i wystroić. :decayed:

Opublikowano

Pojedyncze raczej do turbo się zakłada i to nie zawsze, ale jak wolicie :)

jak gazownik ma łeb to zrobi a jak nie przemyśli a zrobi, żeby tylko pieniądze wziąć to nie masz na co liczyć :P

Opublikowano

Wtryskiwacze to jest najmniejszy problem..

i tu się mylisz,bo wtryskiwacze to jedno z najważniejszych rzeczy w LPG,

ja mogłem dopłacić 200 zł i mieć wtryski dragona najwyższy model jaki jest na rynku,

najwyższy model :facepalm: ale chyba wśród Dragonów a nie najwyższy na rynku,

poczytaj Sobie o Keihen,Barracuda,

skoro są takie najlepsze,to dlaczego mało kto to montuje,

Najważniejszy jest komputer LPG

i tu znowu pomyłka,bo sterownik może być obojętnie jaki,

a w połączeniu z dobrymi wtryskami,reduktorem i kumatym gazmenem auto będzie chulać,

Edytowane przez darko

Opublikowano

Ja polecam tylko i wyłącznie gaz stag 300. Miałem w jednym aucie, teraz w drugim i nie ma konkurencji na tej półce cenowej.

Koszt 3000zł :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

u mnie Stag od roku i jest git a o cenie gazu nie wspomnę 1,50 :banan:

Opublikowano

u mnie Stag od roku i jest git a o cenie gazu nie wspomnę 1,50

Jednak wspomniałeś :P

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

u mnie Stag od roku i jest git a o cenie gazu nie wspomnę 1,50

Jednak wspomniałeś :P

oj tam wyrwało się :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.