Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 3.0 TDI QUATTRO S-line by Waski0077

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Trochę czasu tu nie zaglądałem z powodu zmiany samochodu z B6 2.5 V6 TDI quattro na BMW e46. Zmiana ta nie była mocno zadowalająca i postanowiłem powrócić do Audi :). Trafiła się B7 z 3.0 V6 TDI quattro 2005 r z lekko uszkodzoną maską. Po przyjeździe do sprzedającego rzeczywistość zweryfikowała prawdziwe uszkodzenia:), mianowicie przód do wymiany ale jakoś nie mogłem się jej oprzeć.

Wyposażenie

- Zewnętrzny s-line

- Gwintowane zawieszenie

- Felgi 19"

- Antena GPS na dachu (rekin)

- 4 el. szyby

- Podgrzewane fotele

- Sportowe skórzane fotele (brązowe)

- Audio BOSE

- Odpinany hak

- Bi-xenon

- Spryskiwacze reflektorów

- Parktronic przód i tył

- Czujnik zmierzchu

- Czujnik deszczu

- Bluetooth

- Podświetlane klamki

- Szyberdach

- Kolorowy FIS

- Zmieniarka na 6 płyt

- Czarny sufit

To tyle co pamiętam :) Fotki robiłem tak na szybko zaraz po zjechaniu z lawety i tuż przed rozebraniem przodu...

 

 
 
 
 
A tu już w trakcie rozbierania przodu i weryfikowaniu faktycznych uszkodzeń
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktualnie zmienione
 
- Obudowa filtra powietrza z filtrem
- Rolka paska wielorowkowego i pasek
- Zbiornik płynu wspomagania
- Kolektor ssący

- Obudowa paska pompy wtryskowej

- Koło pasowe pompy wody

- Kompletny przedni pas z chłodnicami

- Lampy przód

- Pasy przednie

- Osłona silnika

Aktualne plany

- Doprowadzić autko do stanu pierwotnego :)

Edytowane przez Waski0077

Opublikowano

Ten hak masz pewnie odczepiany, więc zdejmij ;)
Pokaż foty wnętrza

Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.03.2016 o 22:31, Bruuuum napisał:

Ten hak masz pewnie odczepiany, więc zdejmij ;)

Pokaż foty wnętrza

Pewnie że jest tylko nigdzie nie ma klucza do niego :)

Wczoraj zakupiłem kompletny pas przedni i auto wygląda juz znacznie lepiej...

 
 
 
 
 
 
 

Edytowane przez Waski0077

Opublikowano

Powolutku i do przodu :wink4:

Pierw doprowadzisz autko do stanu używalności a później jakieś mody/plany?

Opublikowano
  • Autor

Powolutku i do przodu :wink4:

Pierw doprowadzisz autko do stanu używalności a później jakieś mody/plany?

Na pewno coś się znajdzie, za długo bezczynnie na d*pie siedzieć nie potrafię...

Pierwsze co miałem na myśli to grzaną kierownice wcisnąć :) i nawet zakupiłem już odpowiednią taśmę...

Opublikowano

Jedyny "minus" grzanej kiery (dla mnie) to jest to, że jest 4-ramienna ale kwestia gustu... :wink4:

Opublikowano

Jedyny "minus" grzanej kiery (dla mnie) to jest to, że jest 4-ramienna ale kwestia gustu... :wink4:

wszystko da się zrobić ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Wczoraj przyjechało coś co cieszy oko... :)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Czekam jeszcze na parę rzeczy z serwisu i na dostawę od lakiernika maski, błotnika i zderzaka... :banan2:

Edytowane przez Waski0077

Opublikowano

zaczyna wyglądać :thumbup1: fajnie że pomarańczowe kierunki zlikwidowałeś :wink:

Opublikowano

Coraz bliżej końca :naughty::good:

Opublikowano

Zewnętrzny S-line to tak nie do końca, bo przedni zderzak jest zwykły :) (o ile włożysz go spowrotem po tej rozbiórce przodu)

Opublikowano
  • Autor

Zewnętrzny S-line to tak nie do końca, bo przedni zderzak jest zwykły :) (o ile włożysz go spowrotem po tej rozbiórce przodu)

Nie włożę bo to zderzak nie od tego samochodu...

Opublikowano

Słuszny motor :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Lakiernik się spisał i zrobił mi wczoraj prezent na zajączka :banan: Mianowicie oddał zderzak, maskę i prawy błotnik...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zderzak jeszcze będę ściągał bo czekam na czujniki pdc przednie i muszę zamontować halogeny. Tylko nie mogłem usiedzieć w domu jak wiedziałem, że części leżą w garażu tak bezczynnie :)

Edytowane przez Waski0077

Opublikowano

:good:

Opublikowano

teraz wygląda już ekstra :) twoje koła bardzo mi się podobają :) miałeś już je czy dokupywałeś?

Opublikowano
  • Autor

teraz wygląda już ekstra :) twoje koła bardzo mi się podobają :) miałeś już je czy dokupywałeś?

Na moje szczęście były z samochodem :wink:

Opublikowano

Tak mati to są własnie te o których rozmawialiśmy :decayed:

Opublikowano

Tak mati to są własnie te o których rozmawialiśmy :decayed:

Właśnie :D negocjuje ciagle :D

Opublikowano

A Lato coraz bliżej, tik tak tik tak..... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.