Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Numer silniczka wycieraczki tylnej b5


aaaPablo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam b5 Avant rok 1997. Poszukuję silniczka tylnej wycieraczki, bo stary to już szmelc.

W etce online jest tylko taki numer 6X0955711C. Ale grzebiąc trochę po internecie znalazłem również 8L0955711B.

Może ktoś mi podpowie z jakimi numerami szukać żeby to do mnie pasowało. Pytam dlatego, że znalazłem taką aukcję http://allegro.pl/show_item.php?item=5553195005

Pisałem do sprzedającego i twierdzi, że silniczek z aukcji do mnie nie pasuje. Jest tam wyszczególniony numer 8L0955711B.

Proszę o pomoc

Pozdrawiam.

Edytowane przez aaaPablo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być jak podałeś 6X0955711C, ale co ciekawe to jak sprawdziłem to ta 8L0955711B jest do mojej wersji czy 98' po pierwszy liftingu. Wyglądają identycznie i prawdę mówiąc ciężko powiedzieć czym mogłyby się różnić. Ty masz osobno zbiornik spryskiwaczy na tył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być jak podałeś 6X0955711C, ale co ciekawe to jak sprawdziłem to ta 8L0955711B jest do mojej wersji czy 98' po pierwszy liftingu. Wyglądają identycznie i prawdę mówiąc ciężko powiedzieć czym mogłyby się różnić. Ty masz osobno zbiornik spryskiwaczy na tył?

Tak. Mam osobno. Ja sprawdzałem w ETCE z tych linków które są w dziale i są właśnie obydwa te numery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze szukałem po katalogach i prawdę mówiąc nie znalazłem informacji, że są zamienne... nie mniej nie bardzo wiem czym się mogą różnić. Wizualnie są identyczne i nie sądzę, że różni się ona kształtem lub sposobem montażu. Jedyna różnica to może być sterowanie, ale tego nie jestem w stanie Ci potwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze szukałem po katalogach i prawdę mówiąc nie znalazłem informacji, że są zamienne... nie mniej nie bardzo wiem czym się mogą różnić. Wizualnie są identyczne i nie sądzę, że różni się ona kształtem lub sposobem montażu. Jedyna różnica to może być sterowanie, ale tego nie jestem w stanie Ci potwierdzić.

Czekam, czy może wypowiedziałby się też ktoś kto może wymieniał-kupował, ale cienkie zainteresowanie tematem jest.

Edytowane przez aaaPablo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do siebie założyłem z passata B5 i pasuje tylko, że ja mam jeden zbiorniczek z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do siebie założyłem z passata B5 i pasuje tylko, że ja mam jeden zbiorniczek z przodu

A też masz auto z 1997?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z pażdziernika 97 po tak zwanym małym lifcie

No właśnie po lifcie zmieniło się sterowanie. I wszystko pasuje ale nie działa z poliftowymi silniczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...