Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dodatkowa plecionka


Radex121

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie słuchajcie mam problem z drgającym wydechem który daje sie we znaki wewnącz auta zmieniłem plecionke za turbiną ale to nic nie zmieniło drgania idą gdzies z silnika nie stać mnie na wymiena wszystkiego po kolei i sprawdzania skąd te drgania idą dlatego postanowiłem zamontować plecionke za katalizatorem (słyszałem tu na forum ze paru osobą to pomogło) pod autem co o tym myślicie ?

I wrazie czego jaką plecionke zamontować firma długość ? ja znalazłem taką oto plecionke jest troche długa ale widać ze jest innej konstrukcji niż inne

http://olx.pl/oferta/zlacze-elastyczne-tlumika-60-230-oryginal-vw-audi-skoda-CID5-IDbKfYR.html#20884528e1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat.

Gdyby poduchy były wywalone to by szapralo podczas ruszania. Mam podobny problem,mianowicie w 1.8 T został wymieniony wydech i mam drgania w aucie podczas przyspieszania. Czy mozna sprawdzić na postoju czy wydech wywołuje drgania?

Edytowane przez Dominik93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik93

Zablokowane, uszkodzone kołodwumasowe. Miałem tak w poprzednim Audi. Masz wyrazne i slyszalne drgania w trakcie redukcji z 2 na 1 przy niskich predkosciach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam skrzynie Automatyczna multitronic. Żadnych niepokojących Dźwięków nie mam prócz drgań na wysokich obrotach 4tys i bardzo rzadko na niskich obrotach podczas przyspieszania na biegu 'D'

Edit.

Na manualnych biegach podczas redukcji czy jehchania do odcięcia nie ma drgań, drgania zaczynają się od biegu 3 zwyż gdy musi z niskich obrotów ciągnąć

Edytowane przez Dominik93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...