Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Konsola 1DIN


Kucmin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy w audiczce z 95r można bez żadnego zmieniania jakichś silniczków od nawiewu itp zmienić konsolę na poliftową chociażby 1DIN? Chodzi mi o zmianę na zasadzie, wywalić starą, wsadzić nową, podłączyć poliftowy panel klimatronika, przycisk awaryjnych i wsadzić dwa uchwyty na kubki? Ostatnio coś czytałem tutaj na forum, że przed 1 liftem, żeby zrobić taką kurację trzeba zmienić silniczki czy coś takiego (nie pamiętam dokładnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz żeby działało to jak należy to trzeba wymienić te silniczki z całą obudową parownika i sporo lutowania kabelków. Tak jak chcesz nie da się, chyba, że parę rzeczy ma nie działać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wrzuceniu 1Din silniczki zaczeły jedynie głosniej chodzić więc myśle , że i tak warto bo nie jest to uciązliwe a środek zupełnie się zmienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam trochę głośniej pracują a pozatym dmucha i chucha jak należy klima również działa jedynie obieg wewnętrzny nie działa ale to się chyba tylko przedlifta tyczy

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sebidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mąćcie chłopakowi w głowie. On ma 95 rok...

Ja modelowo również mam przedlifta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem 95r tylko silnik 1.6 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie trzeba nic zmieniać? :banan:

A jeżeli jednak by się okazało, że muszę powymieniać te graty w środku, to jaki to koszt +\- i co dokładnie jest do zmiany? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teorii te właśnie silniczki sterujace nawiewami a w praktyce nie mam pojęcia znam parę osób po zabiegach tego typu i jak wspomniałem nie licząc braku obiegu wewnętrznego to wszytko działa

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Jedyne to w przedlifcie trzeba było podać plus na zasilanie kompresora klimy bo w oryginale było masa sterowane

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucaj od razu z lifta wszystko ;)

Trzeba jeszcze pamiętać o przeciwmgłowych, przeniesieniu regulacji świateł na lewą stronę, no i trochę lutowania mimo wszystko, bo bez tego się nie obędzie.

Edytowane przez pawelwor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z regulacją świateł to i tak mam taki sajgon, że to magia. Jak kupiłem auto, to w ogóle nie było tego pokrętła od regulacji, więc kupiłem takowy, ale jest po to żeby był. Ponieważ kostki od regulacji również nie ma :facepalm: Ktoś tam dość ładnie poszalał. W wakacje mam plan doprowadzić wszystko do stanu niczym ori i przy okazji właśnie zmienić konsolę na poliftową.
Przeciwmgielnych przód póki co nie mam, więc roboty trochę odchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej tylne przeciwmgielne musisz posiadać... Skoro nie miałeś regulacji świateł to może ktoś samopoziom zamontował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w niektórych modelach w ogóle nie było regulacji, może u Ciebie też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...