Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opona 16"205/55 jakie ET (A4 B7)


arian69

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nowe opony 16" 205/55 i chcem kupić nowe fele ale nie wiemjakie ET będzie naj lepsze...Prosze pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ariel jeśli chodzi o felgi celował w oryginały, znam to z autopsji......ET 35 będzie w miarę wyglądało bez dystansów, nie idealnie ale w miarę, im większe ET tym bardziej felga schowana w nadkole, ale wtedy ewentualnie dystans i będzie równo z budą, jeśli oczywiście Ci zależy na tym żeby felga nie była schowana ;)

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki...za radę....ale powiedz mi jakie dystanse do tej felgi....jak twoim zdaniem w tym przedziale cenowym mam szukac jakich felg i z jakim et....cos mi doradz


mi sie podobaja te felgi z et 38 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dystansów to najlepiej założyć felgi i potem zmierzyć ile masz do rantu nadkola i dobrać odpowiedni dystans, najlepiej celować tak jak pisałem et 35 bo to jest blisko żeby było równo ale pewnie 10mm albo 15 mm by podszedł, musisz szukać felg które Ci się podobają ale też żeby to nie były jakieś chinole bo potrafią pękać i co chwila trzeba je prostować , wiadomo przy 16 calach to jakby nie patrzył to małe kółko wiec nie ma aż takiego niebezpieczeństwa jak przy 18 czy 19 cali ale jednak wolałbym oryginały....może na forum popatrz kto ma na sprzedaż albo alledrogo, co do ceny to wiesz rożnie to bywa, moim zdaniem lepiej dać więcej za zadbane oryginały, niż mniej za zniszczone które i tak trzeba regenerować....

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To twoim zdaniem dobrze by było dołożyć 10mm dystans...do tej felgi która wybrałem z et 38....a jeszcze jedno orginalne śruby będą dobre jak bem założył destens...to znaczy że te koła z tym dystansem 10mm będą równo z nadkolem...

Edytowane przez arian69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może 10mm, może 15mm, dokładnie to nie powiem, trzeba założyć koło już z oponami i zmierzyć , tak najłatwiej, dystanse jak kupujesz to w większości są już z dłuższymi śrubami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz felgę 6,5 J to najlepiej żeby ET było w granicy 20-28

Te 10mm przy 6,5J i ET 38 to za mało i już teraz mogę to napisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślisz o tych...????.http://allegro.pl/dezent-td-16-5x112-et35-niemieckie-w-wa-i5059359378.html


A te były by dobre tak jak orginały 16" 7.0" et35


A jak myślicie jak będzie wyglądała na tych felach opona 16/205/55????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślisz o tych...????.http://allegro.pl/dezent-td-16-5x112-et35-niemieckie-w-wa-i5059359378.html

A te były by dobre tak jak orginały 16" 7.0" et35

A jak myślicie jak będzie wyglądała na tych felach opona 16/205/55????

Odnośnie jakości nie wypowiem się, bo nie użytkowałem.

A to będzie pasowało bez problemu. Będziesz miał jeszcze zapas do rantu błotnika. Jak coś to przy 7.0 brałbym coś z ET 25-35.

Edytowane przez tomasz102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

mam nadzieje, ze pomożecie.

czy felgi 8jx18 z et 37będą pasować do a4 b7. Chodzi o to, żeby nie były za bardzo schowane jak również, aby nie wystawały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...