Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak mocy, obroty max 3tys

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

W czwartek próbując wrócić z pracy do domu napotkałem problem z brakiem mocy, gaz całkowicie odłączony.

Na komputerze brak błędów, po odpięciu sondy, przepływki brak zmian.

Udało mi się wrócić do domu i zaczęło się kombinowanie z racji tego ze czasami mam problem z odpaleniem myślałem ze czujnik temp ale na vagu pokazuje poprawnie. Czasami mam takie objawy przy odpaleniu:

Odpaliłem auto i od zimnego do gorącego mierzenie:

Wiec w ręce omomierz i:

pin 1,3 i pin 2,4

2030 900

1950 820

1550 780

1450 670

1150 600

990 480

800 400

700 350

580 300

520 270

510 250

480 230

430 210

410 200

280 140

250 130

240 120

230 110

Zauważyłem również ze na zimnym silniku vag na liczniku pokazuje temp 50st, nie wiem czy zawsze i czy tak ma być.

W rodzinie mam jeszcze 1.9 i tak po 3 godzinach stania vag pokazywał 41 stopni

Edytowane przez y4kub

Opublikowano

To, że czasem masz problem z odpaleniem to chyba sprawka immobilisera.

Kable i świecy zmieniałeś? Filtr paliwa?

Opublikowano

Odłącz kleme na godzine .Zresetujesz kompa i zobaczysz

Edytowane przez lukasz2107

Opublikowano
  • Autor

wszystko wymienione, cewka świece kable filtry aparat, może spróbuje go odpiąć? czy macie jakiś opis instalacji żeby sprawdzić kable? był odłączony całą noc i dalej to samo. czy logi coś powiedzą które kanały.

imo gaśnie i nie wywala błędu

Edytowane przez y4kub

Opublikowano

Vag na zimnym ma pokozazywac temp. Otoczenia przynajmniej u mnie tak pokazuje, wiec przydalo by sie podmienic czujnik temp.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

ale w sekcji silnik temp pokazuje poprawnie, 50 stopni jest jak wejde w licznik

Opublikowano

Ja miałem podobnie po wyjeciu akumulatora.Wyjełem na 30 min no zakładam ponownie.Odpala i gaśnie odrazu i tak cąły czas .Wiec odłaczyłem plusową kleme na około godz i naprawiło sie.

Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem pomiary vagiem 4.9 ( z opisami bloków i )

Silinik:

blok 3

6 stopni temp silnika

19,5 temp zasysanego powietrza

blok 21

6 stopni kompresor klimy

blok 24

19 przed gmp temp silnika

Zegary:

blok 3

50 stopni

Klimatronik:

blok 6

5 stopni wyliczana temp zewn

8 stopni temp swierzego powietrza

5 stopni temp zewn

blok 7

10 stopni czujnik temp na desce

50stopni temp silnika

PS. jak dla mnie, jak coś nie działa to trzeba sprawdzić dlaczego, co było jest przyczyna, kiedyś mi wywaliło bezpiecznik ten co jest sonda i go wymieniłem kilka razy, aż się okazało (ze robiła sonda zwarcie ) że spaliła mi się cała instalacja od lambdy do komputera.


Czy ktoś z kolegów może mi sprawdzić na vagu jak wyglądają u niego te temp na klimie i liczniku?


Witam ponownie biorę się jeszcze raz za wymianę części bo nie wiem czy są sprawne w 100% wiec:

dziśmi sonda padła

Potrzebuje sondę jej numer to : 032906265 ,ale w aucie miałem założona taka 058906265b

czy może jednak kupić te: ntk-oza624

potrzebuje cewkę : moja ma numer 8d0905105

ale czy czasem od 80 nie będzie pasować? 8A0905105 ?

Opublikowano

a czujnik ruszałeś??temperatury

Opublikowano
  • Autor

czujnik temp odpinałem ten 4 pinowy, zniknęła temp za zegarach i chwile lepiej chodził , możesz sprawdzić u siebie te temp?

Opublikowano

omg.vag pokaże ci tylko temp.Zmieniałeś czujnik??błedów pracy silnika z tego czujnika żadnych ci nie pokaże

Opublikowano
  • Autor

czujnika nie zmieniłem, kupiłem na allegrogo ale nie przyszedł jeszcze

Opublikowano

Za ile go kupiłeś?

Opublikowano
  • Autor

ori 30zł, nie kupiłem nowego bo nie wiedziałem czy mój jest popsuty,

dasz rade sprawdzić u siebie te temp?

Edytowane przez y4kub

Opublikowano

Jaka temperature?pod vaga mam problem ze sterami pod lapa aktualnie coś mi wyjebało.a niechce mi sie robić

Edytowane przez lukasz2107

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.