Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 2.0 Tdi silver star sedan 174KM/406Nm LED 19" MALLORY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze siedzi !!!:good:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Felgi savannah sprzedane nowe koło na nowy sezon również z Tiguana et 33, 9J model MALLORY 

m1.jpg

FOT6ADF.JPG

Opublikowano

Że tak powiem po uju zmiana :kox:

Opublikowano

Parametry się zgadzają :kox:    Co za opona tam wleci ? 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, KoJ@K napisał:

Że tak powiem po uju zmiana :kox:

Taka tradycja :) co sezon nowa felga. Savannah wróci jeszcze ale w innym malowaniu ogólnie to jestem podjarany parametrami jak dla mnie do tego auta każda felga 19' z ET33 oraz 9J jest idealna, a jest w czym wybierać pompeye, rotor czy tak jak u mnie z tiguana.

9 godzin temu, Norbas napisał:

Parametry się zgadzają :kox:    Co za opona tam wleci ? 

jeśli chodzi o rozmiar to już sprawdzony 225/35, a producent hmm... na pewno coś europejskiego.

Opublikowano

Tak jak mówisz, parametr idealny do B6/7 na jakimś nizszym zawiasie, a nawet bym powiedział, że na tyle czułem lekki niedosyt i dałem dystanse 5mm i jest miodzio :cool1:

OjwUWp0.jpg

 

Screenshot_20170811-203713.png

Screenshot_20170811-203730.png

Screenshot_20180203-144845.png

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, KoJ@K napisał:

niedosyt i dałem dystanse 5mm i jest miodzio

ha ha mogłem się spodziewać, że dołożysz coś od siebie :grin: faktycznie spasowałeś idealnie :thumbup1: świetne są te pompei-e może kiedyś też się skuszę

Opublikowano
2 godziny temu, KoJ@K napisał:

Tak jak mówisz, parametr idealny do B6/7 na jakimś nizszym zawiasie, a nawet bym powiedział, że na tyle czułem lekki niedosyt i dałem dystanse 5mm i jest miodzio :cool1:

 

 

 

 

 

Z tyłu nic nie obciera jak w aucie siedzi komplet osób ??? :D 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Mizur138 napisał:

Z tyłu nic nie obciera jak w aucie siedzi komplet osób ??? :D

I tu się kłania dobry zawias. Jak miałem same sprężyny weiteca to fakt tarło na każdej dziurze przy pełnym aucie - przykleiłem porządnie nadkole do błotnika i było spoko teraz na gwincie jest idealnie.

Opublikowano
I tu się kłania dobry zawias. Jak miałem same sprężyny weiteca to fakt tarło na każdej dziurze przy pełnym aucie - przykleiłem porządnie nadkole do błotnika i było spoko teraz na gwincie jest idealnie.
U mnie na Kw obciera ale opona 235.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, Mizur138 napisał:

opona 235.

Z taką oponą na pewno by tarło dlatego mam 225

Opublikowano
Z taką oponą na pewno by tarło dlatego mam 225
No na zimowkach mam 225 i teraz właśnie myślę czy rotora nie da na lato i nie kupić opon letnich 225. Ale zobaczę jak wpadnie Air bo to już bd więcej możliwości.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
W dniu 5.02.2018 o 08:14, Mizur138 napisał:

No na zimowkach mam 225 i teraz właśnie myślę czy rotora nie da na lato i nie kupić opon letnich 225. Ale zobaczę jak wpadnie Air bo to już bd więcej możliwości.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

Zobacz w temat do FROSTa on miał podobnie z rotorem zmieniał oponę 235 na 225 i wyszło na + 

Opublikowano
Zobacz w temat do FROSTa on miał podobnie z rotorem zmieniał oponę 235 na 225 i wyszło na + 
No tak widziałem u niego już nie raz ale lepiej mi się jeździ na 235 niż na 225. Z drugiej strony może wpadnie 20 cali skoro będzie air ride [emoji16] A jak wrażenia z jazdy na gwincie który posiadasz??

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
W dniu 7.02.2018 o 08:12, Mizur138 napisał:

No tak widziałem u niego już nie raz ale lepiej mi się jeździ na 235 niż na 225. Z drugiej strony może wpadnie 20 cali skoro będzie air ride emoji16.png A jak wrażenia z jazdy na gwincie który posiadasz??

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

Sądziłem, że będzie twardziej i muszę przyznać, że nawet komfort jest no ale... jak się chce kręcić w dół to stanowczo za miekki. Jak wrócą letnie koła to chyba zmienię na coś konkretnego.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

W końcu i u Mnie wpadło lato.

1.jpg2.jpg3.jpg

Opublikowano

:kox: 

Koło mega mi się podoba sam chciałem takie kupić na lato ale niestety koleś jakiś mi sprzątną z pod nosa :/ 

 

Opublikowano

Całe auto Super  :kox: :kox: :kox:

:good:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Kolego gdzie kupiles takie koncowki zeby byly jedna krotsza a druga dluzsza?

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Aktualny stan :yeah:

image.jpgimage.jpgimage.jpg

image.jpg

Edytowane przez m-nokian

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.