Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 2.0 Tdi silver star sedan 174KM/406Nm LED 19" MALLORY


m-nokian

Rekomendowane odpowiedzi

Niby wlozenie samych gumek, ale z wlozeniem tego troche kur... poleci pewnie :kox:

 

Kurde kolo siadlo zajebiaszczo !! Bardzo przyjemny wzor z fajnymi wkleslosciami :thumbup1:  :whistling:

 

A nie lepiej zamiast podnosic tylu, jest zalozyc gwint i opuscic przod :naughty:

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastikowe podkładki są pod zawias 1BR. Ja dałbym same podkładki ze starymi gumami, na nowym komplecie tył może byc za wysoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2017 o 10:30, staniek napisał:

Plastikowe podkładki są pod zawias 1BR. Ja dałbym same podkładki ze starymi gumami, na nowym komplecie tył może byc za wysoko.

Zobaczę w jakim stanie będą gumy i spróbuję z samą podkładką oraz z podkładką i nowymi gumami wybiorę lepszą opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sie prezetuje autko, lecz nie przypadły mi brazowe skóry jak wszystkim :kox: do tego nie pasuje mi dokładka na bagazniku- ale to moje zdanie. Po za tym wszystko elegancko :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2017 o 20:56, Norbas napisał:

Gumy masz na bank wytłuczone. Czy dostaniesz w motoryzacyjnym to nie wiem, ale gumy dół i góra powinny być. Gorzej pewnie z dostępnością dystansu plastikowego :wink:

 

 

 

Dnia 19.03.2017 o 10:30, staniek napisał:

Plastikowe podkładki są pod zawias 1BR. Ja dałbym same podkładki ze starymi gumami, na nowym komplecie tył może byc za wysoko.

Niestety ale gumy były w bdb stanie oczywiście komplet wymieniłem do tego dystans i niewiele to dało auto poszło tylko o 1 cm wyżej.

Na zimówkach trochę niżej stoi. Przód mam 62,2cm zaś tył przed zmianą 61,2cm, zaś po zmianie 62,2cm.

Przydał by się 1 cm wyżej czy dystans 8E0 512 145 mogę dać 2 szt na stronę?

FOT7B58.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie mało się podniosła. Z info wyczytanego na forum powinno byc to bliżej 2cm, ale jak widac nie wszystko co się czyta jest prawdą. U siebie też zakładałem te podkładki, ale robiłem to łącznie z wymianą sprężyn i sam nie wiem ile te podkładki dały w moim przypadku.

Tych podkładek raczej nie da się łączyc/pakietowac.

Finalnie i tak ładnie się podrównało :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej już nic nie wykombinuje. Wygląda względnie więc póki co zostaje, a na kolejny sezon to już koniecznie gwint. Dzięki Pany za wsparcie techniczne z tymi podkładkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z barku czasu dużo się nie zmienia przy aucie. Ostatnio wpadły dwie pierdoły ;) ciemne szybki U Karpatka Customs https://www.facebook.com/KarpatkaCustoms/posts/1881346145471486

oraz heble przód 320 z blaszkami trochę innymi niż spotykane na forum tak jak widać wpadły chromowane emblematy S4

heble kopia.jpg

s1.jpg

s2.jpg

s3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde bardzo Fajnie wygląda na tych kółkach :thumbup1:

Gdybym je miał możliwość przymierzenia to zapadła by decyzja, czy te czy pompei :eusathink:

Mógłbyś nagrać jakiś krótki filmik, jak się pomału toczysz, bo napewno one fajnie wyglądają w ruchu :naughty:

 

Szkoda, że przyciemka wpadła tylko na tył, ale może się jeszcze przekonasz za nie długo :whistling:

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne graty wpadły:

- gwint

- dyfuzor S4

- końcówki podwójne

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

I kolejny członek rodziny

image.jpg

Edytowane przez m-nokian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie mozna widziec co za lotke masz na klapie :D bo tak patrze i chyba lepiej niz u mnie ona wyglada ;p No i 4 rurki robia robote na dupi...:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już kilka wersji jedna mniejsza drug większa (podobnie jak u ciebie), a ta jest pośrednia jak na moje oko bliska oryginalnej z wersji DTM.  Kupione od tego sprzedawcy ale nie wiem czy nie zmienił towaru bo to było w 2014 roku http://allegro.pl/audi-a4-b7-spoiler-s-line-na-klape-tyl-gtshop-i7012109343.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

No trochę modów wpadło.

Koła pierwsza klasa :D

Ładnie te końcówki wydechu wyszły, co wrzuciłeś?

Czym kleiłeś te emblematy S4 do blaszek?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z gwint wleciał ? Kilka centów niżej a spora różnica w wyglądzie :kox: :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2017 o 22:24, m-nokian napisał:

 

W dniu 17.03.2017 o 20:56, Norbas napisał:

Gumy masz na bank wytłuczone. Czy dostaniesz w motoryzacyjnym to nie wiem, ale gumy dół i góra powinny być. Gorzej pewnie z dostępnością dystansu plastikowego :wink:

 

 

 

W dniu 19.03.2017 o 10:30, staniek napisał:

Plastikowe podkładki są pod zawias 1BR. Ja dałbym same podkładki ze starymi gumami, na nowym komplecie tył może byc za wysoko.

Niestety ale gumy były w bdb stanie oczywiście komplet wymieniłem do tego dystans i niewiele to dało auto poszło tylko o 1 cm wyżej.

Na zimówkach trochę niżej stoi. Przód mam 62,2cm zaś tył przed zmianą 61,2cm, zaś po zmianie 62,2cm.

Przydał by się 1 cm wyżej czy dystans 8E0 512 145 mogę dać 2 szt na stronę?

FOT7B58.JPG

 

To jest moim zdaniem najładniejsza 17 z OEMów :-)
Wszystkie modyfikacje idą bardzo na plus :-) Gratuluje
Jakbyś byl w okolicach E-ga można się spiknąc

Typowo stanc'owo sie robi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, m-nokian napisał:

Widziałem już kilka wersji jedna mniejsza drug większa (podobnie jak u ciebie), a ta jest pośrednia jak na moje oko bliska oryginalnej z wersji DTM.  Kupione od tego sprzedawcy ale nie wiem czy nie zmienił towaru bo to było w 2014 roku http://allegro.pl/audi-a4-b7-spoiler-s-line-na-klape-tyl-gtshop-i7012109343.html

Mozesz dla mnie zrobic zdj z bliska i wyslac na pw jak to wyglada ? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, black4 napisał:

Ładnie te końcówki wydechu wyszły, co wrzuciłeś?

Nie jest łatwo dopasować końcówki pod ten dyfuzor dostałem kiedyś namiar na firmę FATEX cena nie wysoka, więc zaryzykowałem i jestem bardzo zadowolony fakt trochę trzeba było precyzji żeby to dobrze ustawić. końcówki audi a4 a6 p.jpg

tu ich oferta na allegro ale tych końcówek nie ma wystawionych https://allegro.pl/uzytkownik/justa1801?order=m

6 godzin temu, black4 napisał:

Czym kleiłeś te emblematy S4 do blaszek?

Jak dla mnie emblemat S4 na klapie wygląda paskudnie (zdecydowanie za duży) ale na zaciskach rewelacja i to dokładnie ten sam metalowy z taśmą piankową 3M trzyma się dobrze trochę kilometrów już zrobiłem i trzymanie bez zarzutu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mizur138 napisał:

Mozesz dla mnie zrobic zdj z bliska i wyslac na pw jak to wyglada ?

Poszło ale raczej nie dopasujesz do klapy S-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2017 o 16:22, Norbas napisał:

Co z gwint wleciał ? Kilka centów niżej a spora różnica w wyglądzie :kox: :thumbup1:

Nie miałem w planach ładować gwint ale wkurzał mnie już siadnięty tył (podkładki pod gumy wiele nie dały) dlatego powoli szukałem alternatywy. Oglądałem się za używanym AP ale jak coś było w dobrej cenie to styrane albo stan bdb a cena ok 2 tyś. Zdecydowałem się jednak na zestaw BlueLine. Różnica znaczna porównując z wcześniejszym zestawem. Zdaje sobie sprawę, że nie jest to na lata, gwinty prysnąłem smarem VALVOLINE Synthetic Chainlube po to aby za jakiś czas nie było problemu z kręceniem.

p7.jpg

 

Edytowane przez m-nokian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, golden87 napisał:

To jest moim zdaniem najładniejsza 17 z OEMów :-)
Wszystkie modyfikacje idą bardzo na plus :-) Gratuluje
Jakbyś byl w okolicach E-ga można się spiknąc

Typowo stanc'owo sie robi :decayed:

Dokładnie! Wcześniej miałem te same ale z et 37 i różnica jest ogromna. Taka ciekawostka jak kumpel sprzedawał passata zrobiliśmy zdjęcia do ogłoszenia własnie na tych felgach z A5 i było więcej chętnych na kupno alusów niż na auto :grin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...