Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozebranie zagłówka


hellbean

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam do Was pytanie, czy ktoś próbował rozebrać może zagłówek, mnie chodzi akurat konkretnie o tylny środkowy? Chciałem się dostać do środka ponieważ coś w nim mam uszkodzone bo lata sobie swobodnie przód-tył (nie góra-dół) i trochę mnie to drażni. Jedyny taki temat jaki udało mi się znaleźć na zagranicznym forum dotyczącym Jetty i jeszcze zdjęcia wygasły więc ciężko cokolwiek porównać.

Z grubsza stanowi on całość tylko w dolnej części jest jakby łączenie materiału bądź skóry, gdzie jak mniemam musi się jakoś dać ją zdjąć, tylko nie chciałbym nic bardziej tam popsuć, wygląda to mniej więcej tak:

$_35.JPG

Jest jeszcze jeden temat na audiworld, ale dotyczy on Audi 100 a tamte zagłówki wyglądaj jednak inaczej.

Edytowane przez hellbean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie go rozebrać, poprostu tam od spodu masz materiał nie zszyty, a z obu stron wciśnięty do środka zagłówka. Chwile powalczysz i masz rozebrane, prosta sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sugerujesz, że on jest po prostu wepchnięty do środka? Próbowałem go tam delikatnie wyciągnąć ale może zbyt delikatnie, ale z kolei bałem się, żeby nie popsuć nic. OK, jutro go wyjmę z samochodu i spróbuje się dobrać do wnętrzności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzyj zagłówek dookoła- jest tylko jedna opcja żeby go rozebrać i na pewno jej nie przeoczysz :wink: ja podważałem te "wargi" plastikowe śrubokrętem z tego co pamiętam. Spróbujesz sam to zobaczysz o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lata zagłówek to jest połamany. Tak jak kolega pisać od spodu jest materiał zakończony takimi plastikowymi listkami wepchniętymi ciasno w zagłówek. Szeroki płaski śrubokręt i wyciągasz bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...