Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bardzo prosze o porade odnosnie sprzetu


Orleando

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , chcialbym zaczac swoja pierwsza przygode z polerka i zastanawiam sie jaki sprzet do tego oraz srodki pady itp. Znalazlem cos na allegro i chcialbym poradzic sie was czy to dobry wybor :

http://allegro.pl/polerka-samochodowa-180-mm-2200w-regulacja-obrotow-i6056938845.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie dopiero sie ucze, aczkolwiek juz na tym etapie moze stwierdzic ze polerka bez prawdziwej stabilizacji obrotow to meka. Ja kupilem Kraussa P7 i jestem zadowolony, jest lekki i pracuje bez zajakniecia ,tylko kosztuje prawie 4 razy tyle co ta polerka z aukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeźniku :D

Dlaczego od razu rzeźniku ? :D

Wprawdzie dopiero sie ucze, aczkolwiek juz na tym etapie moze stwierdzic ze polerka bez prawdziwej stabilizacji obrotow to meka. Ja kupilem Kraussa P7 i jestem zadowolony, jest lekki i pracuje bez zajakniecia ,tylko kosztuje prawie 4 razy tyle co ta polerka z aukcji

Ymmm czyli ta maszyna nie da rady dobrej polerki zrobic ? :( Chciałem coś nie za drogiego ale skutecznego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz tylko swoje auto ogarnac to nie ma sensu kupowac cokolwiek, ja juz ponad 1000zl wydalem na zakup rzeczy i jeszcze sporo przede mna, a i nie sa to jakies mega markowe produkty. Gdybym nie mial warsztatu lakierniczego pod domem to bym wolal oddac auto do specjalisty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolal oddac auto do specjalisty

Bardzo słuszna koncepcja ... POLECAM wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i masz racje ale co samemu to samemu wiadomo :) Juz nie wspomne jaka frajda z tego ze sie zrobilo cos wkolo auta ! :D Mnie tam cieszy najmniejsza robota nawet wymiana zarowki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię robić wszystko sam przy aucie ale weź pod uwagę, że korekta lakieru nie jest łatwą czynnością i bez doświadczenia można zaszkodzić zamiast zrobić coś dobrego dla auta i jego wyglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego miałem w planach poćwiczyć na jakiś elementach ze szrutu :D No ale nic może i faktycznie dać te kilka stówek i mieć pewność że będzie to zrobione odpowiednio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...