Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głowica BFB


fafekalien

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów, niestety w moim sprzęcie wysiadła głowica i muszę teraz gdzieś jej poszukać. Jak już czytałem podobno powinny pasować również głowice BEX, AMB, AVJ. Czy mógłby ktoś to potwierdzić tak dla pewności? Proszę również o jakieś porady jak kupować taką część, w sensie, jak cenowo to powinno wyglądać za zdrową głowicę? Jak wygląda zdrowa głowica i na co zwrócić uwagę przy kupnie? Czy są jakieś miejsca gdzie można okiem ocenić że głowica może być kiepska? I jeszcze jedno pytanie, czy warto poszukać głowic po regeneracji? Bo znalazłem jedną po regeneracji ale cena 3300zł jest według mnie chyba mocno zawyżona. A może ktoś z forumowiczów ma taką głowicę na zbyciu?
Dzięki i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj swoja głowice do remontu za 1000-1500zł zrobisz kompletny remont nie ma potrzeby kupować drugiej która i tak będzie ro zrobienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że wżery na 2-4 mm da radę pospawać? Jak to będzie chodziło po takim zabiegu, i ile wytrzyma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy da się pospawać musi ocenić specjalista, jak się da i zrobi to dobry zakład to dostajesz gwarę i śmigasz normalnie, co do głowic te które wymieniłeś pasują , ale jest jeszcze sporo innych które podejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że wżery na 2-4 mm da radę pospawać? Jak to będzie chodziło po takim zabiegu, i ile wytrzyma?

Jak głowica ma takie wżery jak piszesz to jestem ciekawy jak wygląda blok silnika. Napisz gdzie masz te wżery

Edytowane przez siwak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak wyglądają te wżery, bo samochód stoi u mechanika a te informacje zostały mi przekazane przez telefon. Zaspawali i zplanowali mi starą głowicę i podobno całkiem dobrze to teraz wygląda. Na bloku silnika wżerów nie było :) z tego co wiem wżer był przy pierwszym cylindrzew głowicy.

Edytowane przez fafekalien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...