Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Dunlop Sport Maxx TT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co sądzicie o tych oponach Dunlop sportmax TT?

http://www.sportmaxxtt.com/de/sport-maxx-tt

Letnie oczywiście.

Opublikowano

Jeżdżę na nich pół roku i jestem bardzo zadowolony.

Oponek nie słychać nawet przy prędkości 200 km/h, mało się zużyła, doskonałe właściwości jezdne - auto jak przyklejone do drogi.

Bardzo polecam.

Opublikowano

Simka podzielam zdanie kolegi tez miałem przyjemność jeździć na owych oponkach jakieś 4 miesiące i naprawdę godne polecenia :good:

Opublikowano

Też chcę kupić takie na lato.

Ale to jest chyba najnowszy bieżnik Sport Maxx TT:

e1b537a031ca24d8.jpg

A tu troszkę więcej info:

http://www.opony.pl/opony_pl/information.aspx?ida=391

Opublikowano

To zdjęcie, które wkleiłeś to nie jest Dunlop Sport MAXX TT - z tego co pamiętam to umieszczane zdjęcia na portalach były nieprawidłowe.

Zresztą nawet masz napis: Dunlop Sport Maxx (bez TT).

Opona wygląda tak:

home-sportmaxxtt-en.gif

Opublikowano

Bardzo dobre opony :good:

Opublikowano

Super polecam mam :) tylko wszystko co dobre to się dość szybko kończą przy agresywnej jeździe :)

ale następnym razem też je kupię :good:

Opublikowano

Przy agresywnej jeździe to każde się szybko kończą :tongue4:

Opublikowano

Ale nie każde mają kwelar :gwizdanie:

Opublikowano

Ale nie każde mają kwelar :gwizdanie:

Co mają??? :mysli:

Opublikowano

kevlar :decayed: super oponki, następne takie kupuje właśnie :wink4:

Opublikowano

jeździłem na Sptort maxx TT super opony teraz od września śmigam na Sport SP Spotr Maxx 235/45/17 ....na tych co kolega FAFAŁ pokazał i jestem mega zadowolony ....

Opublikowano

kevlar :decayed: super oponki, następne takie kupuje właśnie :wink4:

I gdzie jest ten kevlar ? :mysli:

Opublikowano

"W całym obwodzie stopki opony SP Sport Maxx TT został zastosowany innowacyjny składnik Kevlar® Engineered Elastomer (EE). Dzięki jego zastosowaniu usztywnione zostają boki opony, które stają się bardziej odporne na skręcanie, napięcie i nagrzewanie. Dzięki temu opona zapewnia zwiększoną stabilność podczas pokonywania zakrętów oraz większą precyzję jazdy, jak również przekazuje kierowcy więcej informacji. Użycie składnika Kevlar® EE w całej stopce to przełom w technologii produkcji opon." :naughty:

Opublikowano

"W całym obwodzie stopki opony SP Sport Maxx TT został zastosowany innowacyjny składnik Kevlar® Engineered Elastomer (EE). Dzięki jego zastosowaniu usztywnione zostają boki opony, które stają się bardziej odporne na skręcanie, napięcie i nagrzewanie. Dzięki temu opona zapewnia zwiększoną stabilność podczas pokonywania zakrętów oraz większą precyzję jazdy, jak również przekazuje kierowcy więcej informacji. Użycie składnika Kevlar® EE w całej stopce to przełom w technologii produkcji opon." :naughty:

wykład jak na laborkach :naughty:

Opublikowano

Widzę że tworzywo które powstało dla wojska jest stosowane w oponach :kox: Teraz będzie nowy sposób lansu: "mam kevlarowe opony" :polew:

Opublikowano

To zdjęcie, które wkleiłeś to nie jest Dunlop Sport MAXX TT - z tego co pamiętam to umieszczane zdjęcia na portalach były nieprawidłowe.

lukaszr faktycznie masz rację. Chociaż wizualnie bardziej podoba mi się rzeźba bieżnika tej pierwszej. Ale w sumie nie ważny jest wygląd tylko właściwości.

Pytanie dla użytkowników tych opon czy są one ciche? Zarówno jedne jak i drugie?

Opublikowano

jak dla mnie i jedne i drugie w miarę chiche na obu śmigałem :wink4:

Opublikowano

"W całym obwodzie stopki opony SP Sport Maxx TT został zastosowany innowacyjny składnik Kevlar® Engineered Elastomer (EE). Dzięki jego zastosowaniu usztywnione zostają boki opony, które stają się bardziej odporne na skręcanie, napięcie i nagrzewanie. Dzięki temu opona zapewnia zwiększoną stabilność podczas pokonywania zakrętów oraz większą precyzję jazdy, jak również przekazuje kierowcy więcej informacji. Użycie składnika Kevlar® EE w całej stopce to przełom w technologii produkcji opon." :naughty:

Dzięuję za pomoc :wink4:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Oponki bardzo dobre :good: śmigam na nich już drugi sezon i jestem mega zadowolony, choć jedną musiałem wymienić po zaliczeniu dziury, bo kevlar nie wytrzymał i wyskoczył bombel z boku opony :gwizdanie:

Właśnie jestem w trakcie szukania dwóch takich opon, bo mi się bieżnik kończy. Jak ktoś ma namiary gdzie mogę dostać takie oponki w mega atrakcyjnej cenie będę wdzięczny za info. :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.