Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stale świecąca kontrolka rezerwy paliwa.


r7adek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeglądając forum nie znalazłem takiego przypadku. Rozładował się w aucie akumulator ( rozładowanie też dziwne bo po 10 minutach ładowania już był naładowany po czym ponownie padł i znowu po kilku minutach było ok). Po naładowaniu i odpaleniu usłyszałem sygnał rezerwy paliwa i zaświeciła się kontrolka która świeci teraz cały czas pomimo połowy zbiornika. Wskazówka w ogóle nie drgnie, natomiast robiąc test zegarów działa normalnie. Może ma ktoś z was co może być przyczyną ?

Edytowane przez r7adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile lat ma ten akumulator ? To raczej nie możliwe aby padł, w 10 minut się naładował i znowu padł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeglądając forum nie znalazłem takiego przypadku. Rozładował się w aucie akumulator ( rozładowanie też dziwne bo po 10 minutach ładowania już był naładowany po czym ponownie padł i znowu po kilku minutach było ok). Po naładowaniu i odpaleniu usłyszałem sygnał rezerwy paliwa i zaświeciła się kontrolka która świeci teraz cały czas pomimo połowy zbiornika. Wskazówka w ogóle nie drgnie, natomiast robiąc test zegarów działa normalnie. Może ma ktoś z was co może być przyczyna

odepnij na chwile akumulator i wszystko bedzie ok z wskaznikiem paliwa

Edytowane przez kuki1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile lat ma ten akumulator ? To raczej nie możliwe aby padł, w 10 minut się naładował i znowu padł.

U mnie jest rok. A ile ma lat to nie wiem.

Witam, przeglądając forum nie znalazłem takiego przypadku. Rozładował się w aucie akumulator ( rozładowanie też dziwne bo po 10 minutach ładowania już był naładowany po czym ponownie padł i znowu po kilku minutach było ok). Po naładowaniu i odpaleniu usłyszałem sygnał rezerwy paliwa i zaświeciła się kontrolka która świeci teraz cały czas pomimo połowy zbiornika. Wskazówka w ogóle nie drgnie, natomiast robiąc test zegarów działa normalnie. Może ma ktoś z was co może być przyczyna

odepnij na chwile akumulator i wszystko bedzie ok z wskaznikiem paliwa
Ok zobaczę jeszcze ten sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...