Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Błękitne A4 B5 Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No u mnie dużo lepiej usiadło a ja mam H&R

Opublikowano

1BA i eibachy pro kity 30/30

d6eadcd97ac474b20e9f7fb2bc17b114.jpg7087b48f8bad73e5551d16c142376f35.jpg29abb4f348dcef8ce17413ae890be015.jpg

Opublikowano

Noi jest tragedia :)

Opublikowano

Na żywo lepiej to siada, i nie kole w oczy. :) No wiadomo ze gwint to to nie jest :)

Opublikowano

Aby to jakos wygladało przy 18tce, trzeba szukać springów -60 :wink: tylko weź i amortyzatory do tego znajdź :facepalm:

Opublikowano

Hr ma kit 60/40 chyba. Kompletny z amorami.

Opublikowano

qrcze mam u siebie tez 1ba i chciałem kupic eibacha 30/30 ale widząc po zzdjeciach to za duzo w dół u mnie nie pójdzie, chyba lepiej jednak sprezyny od 1be :naughty:

Opublikowano

Ogólnie same springi do standardowych amortyzatorów to nie jest dobry pomysł .

Mój h&r jest równy przód i tyl

Opublikowano

Od 1be bedzie jeszcze wyzej ;)

Opublikowano

Jaky byly amory od 1bv to moze lepiej by to siadlo a tak to koza jak umnie przy ori zawiasie 1bv

Opublikowano

a17016eab070328cfe05fb0191ac3718.jpg

U mnie przód i tyl siedzi tak samo ale ja mam cały kit ale bydzie gwint ☺

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Swoją drogą ktoś wie jaka średnicę Maja te dekielki bo chce czarne kupić

Opublikowano

a17016eab070328cfe05fb0191ac3718.jpg

U mnie przód i tyl siedzi tak samo ale ja mam cały kit ale bydzie gwint ☺

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Swoją drogą ktoś wie jaka średnicę Maja te dekielki bo chce czarne kupić

tak samo stoi tylko lepsze zdjecie :P

ogólnie kit -30 nadaje sie dobrze dla 16/17cali, a co do 1BE to nie obnizenie... to w 15calach działa :grin:

Opublikowano

Nie stoi tak samo

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

ba4dda2a80e4da5261389bda309da196.jpg

Przykład.zobacz jaki u niego prześwit prześwit jaki u mnie prawie wcale

Widać gołym okiem

Dobra ok nie zrozumiałem sarkazmu ☺

Opublikowano

:decayed:

Ale tak czy tak szpara na 2 palce :lol:

Opublikowano

Wydaje mi się ze 18 za małe Koło . Albo gwint i niżej załatwi sprawę albo 19

Opublikowano

Wydaje mi się ze 18 za małe Koło . Albo gwint i niżej załatwi sprawę albo 19

Na 19tce z kitem będzie jeszcze gorzej :decayed:

Opublikowano

Ja mam 17 i mialem gwint ale polskie drogi do gwintu jak duzo jezdzisz tonsrednie rozwiązanie wiec u mnie chyna najlepiej amory i springi 1be

Tak u mnie wyglada na 1ba 384527c4c90a4ab8ca83525274cd07da.jpg

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.