Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Białe długie kierunki jak po lifcie do wersji przed z jakiego auta ?


radzisz22

Rekomendowane odpowiedzi

A ja bym wsadzil jeden taki, a drugi inny :kox:

:polew: To jest najlepsze podsumowanie tych kombinacji z migaczami :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te kierunki nie podejdą będą odstawać jak Urbanowi uszy co ty chcesz zrobić załóż takie białe małe kwadratowe i będzie :kox: ewentualnie wymień błotniki po II Lifcie. nie dasz rady bo musi być wnęka na ten dłuższy kierunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te kierunki nie podejdą będą odstawać jak Urbanowi uszy co ty chcesz zrobić załóż takie białe małe kwadratowe i będzie :kox: ewentualnie wymień błotniki po II Lifcie. nie dasz rady bo musi być wnęka na ten dłuższy kierunek

Tylko że kolega utrudnia sobie życie i chce przekombinować. Poprostu uparł się na te szerokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tez te znalazlem i postanowilem kupic najpierw te oryginalne jak nie spasuja to wymienie na te diodowe ale na bank biore dluzsze te male piz*ziulki sa do d*py

Jak oryginalne nie spasują to te diodowe też. W koncu to jest to samo :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chcialem kupic te po lifcie i facet przykladal do blotnik sprzed liftu i sa ponoc weższe i nie zakrywają wnęki po tym malym piździułku kupiłem dzisiaj male od octavii po 6zl za szt!! W białymstoku są w tej cenie w sklepie za hotelem Turkus Bardzo mily facet je sprzedaję:)Poza tym tam są 2 sklepy jak w 1 nie będzie to w 2 będą hehe:) Kupiłem jeszcze taki biały dlugi jak idzie do felicji do podświetlania tablicy rejestracyjnej Cena podobna a wyglada jak kierunek przezroczysty po lifcie i jest płaski. Poza tym ma szerokość jak te małe od octavii więc jak się uda coś wykombinować to dam znać i wkleję fotki, a jak nie to poleci przez okno hehe:) Cena 2 browarów więc za dużo nie stracę Temat można zamknąć:)Reasumując od liftu są weższe i nie podejdą a zakryja wnęke od felicji -teraz kwestia tylko zamocować aby nie było wiochy::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem się słuchaj rad forumowiczów :tongue4: Od początku Ci to doradzaliśmy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przyczaiłem , e w Skodzie Roomster są przepiękne lekko dymione kieruneczi :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga... to te ostatnie:

http://allegro.pl/item467146000_kierunkowskaz_migac_audi_a3_a4_fabia_ibiza_octavia.html#gallery

zamawiałem u gościa takie białe... a wysłał diodowe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga... to te ostatnie:

http://allegro.pl/item467146000_kierunkowskaz_migac_audi_a3_a4_fabia_ibiza_octavia.html#gallery

zamawiałem u gościa takie białe... a wysłał diodowe :gwizdanie:

No coś takiego :naughty: Takie ni czarne ..nie białe ..ale śliczne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga... to te ostatnie:

http://allegro.pl/item467146000_kierunkowskaz_migac_audi_a3_a4_fabia_ibiza_octavia.html#gallery

zamawiałem u gościa takie białe... a wysłał diodowe :gwizdanie:

No coś takiego :naughty: Takie ni czarne ..nie białe ..ale śliczne :kox:

Fajnie wyglądają :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga... to te ostatnie:

http://allegro.pl/item467146000_kierunkowskaz_migac_audi_a3_a4_fabia_ibiza_octavia.html#gallery

zamawiałem u gościa takie białe... a wysłał diodowe :gwizdanie:

radzisz22 mi sie widzą chyba samemu sobie takie zapodam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam temat mozna zamknac kupilem te biale od octavii w bialym sa do kupienia za turkusem po 6zl montaz trwa 3w minuty podwaza sie z jednej strony oprawka pasuje od starego pozdro [br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 00:27_________________________________________________aha kupilem tez od felicji bialy elegancko przycielem kontowka ze wchodzil w dziure nic nie wystawal ale niestety za waski nie zakrywal calej dziury po tym malym wiec polecial a ja dalem spokoj:) :notworthy:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 00:29_________________________________________________Oczzywiscie cielem kierunek aby pasowal. Z tylu wyglada jak elipsa i sa tam zaczepy trzeba to spilowac tak jak jest dziura w blotniku. Z gory wygladalo elegancko ale z dolu lipton oryginal od a4 tez jest za waski wiec dalem sobie siana z tym i sa male białe. Tania inwestycja;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...