Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie Radia Pioneer A4 B6


Dudzi0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem podłączyłem radyjko do samochodu ale nie włączyło się, mam kable do aktywnych głośników i mam kabel mini iso który dostałem z radiem, do radia podpinałem tylko kostkę bez innych kabli tzn. np. antenowego. Co mam zrobić .? Pomóżcie. http://zapodaj.net/7eb2044f595c4.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po stacyjce nie masz przypadkiem ? jak nie ogarniesz to pisz mi jutro po południu esa na tel . 609052976 wyciagne swojego JVC i polukam jak ja mam pewnie piny zamienione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazek 1.9 pomógł mi podłączyć radio zeby sie włączało, musiałem podpiąć kabel żółty do czerwonego i radio odpalilo sie i wszystko było git do momentu aż podkrecilem muzyczke do 25-30 i zaczęło przerywać im więcej voluma tym bardziej przerywalo... Jaka jest tego przyczyna .? Czy moge sie obawiać tego ze mi spłonie auto przez np. Jakieś zwarcie .?

Edytowane przez Dudzi0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego teraz to zostaje ci go poustawiac dobrze wtedy nie będzie przerywać to nie jest skrzynka basowa co będzie napierdzielac ile fabryka dala ze buda telepie. . Jakie radio takie wyniki proste

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o ustawienia radia raczej bo już wszystkiego próbowałem. Podłączyłem inne radio i bez problemu chodziło różnica jest taka że to co lepiej grało to było sencore i miało 4x40w a to które jak na razie mnie zawodzi to Pioneer 4x50w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze masz jakies problemy z instalacja jak masz zasilanie radia rozwiazane?,i jakie system naglosnienia w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System aktywny oryginalny ale nie bose, właśnie sprawdzam kable bo jest coś nie tak z nimi i zastanawiam się czy to od drgań i łączenia/rozłączenia się przewodów tak się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...