Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kontrolka wykrzyknik+ ABS


Patrycjusz1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. raz na jakis czas nie wiadomo czemu zaświeci mi sie wykrzyknik w kółku i nawiasie+ABS to sie zdarza sporadycznie ale jednak czasem mnie to denerwuje. Dodam jeszcze że płyn hamulcowy jest ok a wymieniałem klocki i tarcze z tyłu więc może cos to z tym wspólnego... raz na 3 dni mi sie zapali mrugnie 3 razy zapiszczy 3 razy i znika. Nie swieci sie to ciągle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka ta najczęściej wiąże się z zbyt niskim poziomem płynu, ale masz też z ABS i jeśli wymieniałeś tarcze i klocki z tyłu to może przez przypadek ruszyłeś tarczą ABS albo jej czujnikiem lub samym przewodem.

Sprawdź błędy bo i one coś mogą powiedzieć.

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak sterownik w a4 b5,w sterowniku abs a6 c5 byl maly blad w postaci "odpadajacej l" masy i byly takie jaja. Zacznij moze od vag'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyczyscic lub co mozna samemu zrobić żeby nie swiecił tak jak pisałem wczesniej ABS?? mozna czyjnik przeczyscic samemu czy to musi mechanik zrobic??Po prostu co mozna samemu zrobić by byc moze nie zaświecał sie ten abs:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka ta najczęściej wiąże się z zbyt niskim poziomem płynu, ale masz też z ABS i jeśli wymieniałeś tarcze i klocki z tyłu to może przez przypadek ruszyłeś tarczą ABS albo jej czujnikiem lub samym przewodem.

Sprawdź błędy bo i one coś mogą powiedzieć.

A czy samemu cos mozna zrobic np wyczyscic czujnik lub czy cokolwiek mozna samemu tam zrobic by nie zaswiecała sie ta kontrolka abs?? bo nie chce dawac do mechanika by mnie skasował, tylko pierw moze bym samemu cos zrobił np wyczyscic cos ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko mozna samemu zrobić .

Ja u siebie podczas zmiany wahaczy traciłem czujnik abs i swieciła sie kontrolka.

5 razy go obsadzałem az udało sie i kontrolka zgasła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...