Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to za elementy ?


COXymoX

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co to za "elementy wyciszenia" ?

Wymieniałem u siebie samodzielnie przedni błotnik i przyznam, że nie widziałem czegoś takiego pod błotnikiem a na bank nie był on demontowany nigdy wcześniej. Chyba, że nie zauważyłem "tego czegoś"

http://allegro.pl/audi-a4-b6-wyciszenia-blotnikow-przod-prawe-lewe-i5903870711.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego , to są kierownice powietrza po bokach chłodnicy . Nie którzy chyba niewiedza co sprzedają ? . 2jfg0nl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, dziś będąc pod samochodem zauważyłem zwisający z tyłu spod zderzaka ,,coś" na kabelku,(po lekkim naciągnięciu kabelek się urwał, na zdjęciu zaznaczyłem to miejsce czerwonym kolorkiem). Wcześniej było to przynitowane gdzieś między zderzakiem a karoserią bo zostały resztki nitu.

Co to takiego i od czego to jest?, przeglądałem neta i nic nie znalazłem co mogłoby mnie naprowadzić aby to wyjaśnić

23032017341.jpg

23032017342.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to pasek antystatyczny :-?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek antystatyczny to nie jest na pewno, to było przynitowane pośrodku albo do zderzaka albo do karoserii i nie ma styczności z podłożem jak pasek antystatyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anie jest to czasem moduł zegara radiowego ? Przymocowany jest właśnie z tyłu między zderzakiem,wrzuć jaką fotkę z boku albo jakiś nr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł zegara wygląda inaczej, na tym nie żadnego numeru, jest tylko znaczek audi, HKO, napis Germany i >PA< to wszystko.

Moduł zegara montowany jest pod prawą lampą a to bardziej na środku.

Tak to wygląda z boku

 

23032017343.jpg

Edytowane przez Tomeczek1403
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zdemontowałem zderzak i okazało się, że element o który pytałem, to dodatkowa antena telematika o numerze 8E9 035 548.

Jest to rzadko spotykane więc zapewne mało kto wiedział co to takiego, teraz już będzie jasne.

Edytowane przez Tomeczek1403
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...