Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Warszawa Targówek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Czy możecie polecić jakis dobry warsztat dla mojej A4 B6 1.8T?

Najchętniej okolice Targówka, ewentualnie cos po drodze do Wyszkowa.

Aktualnie mam problem z odpaleniem rano/po dłuższym postoju.

Poza tym pewnie wiele po poprzednich magikach trzeba poprawić.

Dwa warsztaty przerobiłem i nie spodziewałem sie ze auto może wyjechać od mechanika w stanie gorszym, niż do niego wjechał :-/

Ponawiam pytanie.

Z warsztatu do którego wstawiłem autko po zakupie, wyjechało w jeszcze gorszym stanie :-\

Czy ktoś korzystał z usług poniższych?

AUTO-LISIA ul. Lisia 3

www.auto-lisia.pl

MOTOSFERA ul. Borzymowska 24B

motosfera.auto.pl

EURO ART CENTUM Bieżuńska 2a

www.centrummotoryzacji.waw.pl

Opublikowano

Czasem lepiej pojechać dalej i oddać auto w sprawdzone ręce,np. do Raszyna do Karola.A z Targówka masz dobry dojazd Trasą Toruńską.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Czasem lepiej pojechać dalej i oddać auto w sprawdzone ręce,np. do Raszyna do Karola.A z Targówka masz dobry dojazd Trasą Toruńską.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Biorę to pod uwagę, mam dosyć partaczy :-\

Mógłbyś podać konkretny namiar?

Jak znajdę w Raszynie jakąś wyporzyczalnie samochodów, lecę tam po weekendzie

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzieki. Wizyta umówiona na poniedziałek.
Co prawda bede leciał z Wyszkowa, ale sądząc po samych opiniach - warto :-)

[edit]

Dopiero teraz znalazłem chwilę i... koleś kozak!

W 10 minut postawił trafną diagnozę. Wcześniej w 3 warsztatach w ciągu 3 tygodni mechanicy tylko ręce rozkładali.

Jeszcze raz dzięki bialy986

Edytowane przez delayplex

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Polecam:

1. Centrum Motoryzacji EUROART Piotr Borkowski

ul. Bieżuńska 2A Warszawa Targówek, 504 069 980, 608 488 545, 22 679 3328

2. Marco Auto Service, Marek Wachowicz

ul. Obwodowa 16, Warszawa Targówek, 504-040-260

Edytowane przez omzig

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja natomiast odradzam Euro ART Centrum motoryzacji na Bieżuńskiej.
Zostałem "nacięty" na montaż pompy wspomagania która miała być taką jak idzie na pierwszy montaż a okazała się chińskim śmietnikiem.
Oprócz tego panowie "specjaliści" zalali układ wspomagania nieodpowiednim płynem
Służę kwitami z naprawy jeśli ktoś mi nie wierzy.
Radzę omijać z daleka.

Polecam:

1. Centrum Motoryzacji EUROART Piotr Borkowski

ul. Bieżuńska 2A Warszawa Targówek, 504 069 980, 608 488 545, 22 679 3328

2. Marco Auto Service, Marek Wachowicz

ul. Obwodowa 16, Warszawa Targówek, 504-040-260

Opublikowano

Który mechanik robił?

Opublikowano

Który mechanik robił?

pierwszą część tj. wymiana pompy wspomagania, wymiana płynu i amortyzatory tył (to przy okazji) podpisał Damian

Druga część tj. "rzekoma" regeneracja przewodu wspomagania i wymiana płynu podpisał Piotrek.

Natomiast na pewno nadzorował to ich szef bo sam osobiście dzwonił do mnie że ma dobrą pompę z pytaniem czy montujemy czy szukamy czegoś tańszego.

Jak drugi raz wyjechałem z warsztatu (po rzekomej regeneracji przewodu wspom.) i pompa od razu wyła (szef mówił że ona się musi ułożyć- co dla mnie było śmieszne), więc parę dni później załatwiłem temat zupełnie gdzie indziej- okazało się że ta "dobra oryginalna pompa" to chiński śmietnik w dodatku nieźle zajechany.

Mało tego jak chciałem go zrugać na portalu dobry mechanik to pisał bzdury wyssane z palca że "klient sam sobie pompę kupił podobno w IC".

Jak dla mnie oszust który mnie niestety skutecznie naciął, w sumie za doprowadzenie tematu wspomagania do porządku musiałem zapłacić podwójnie więc NIE POLECAM.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.