Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z immobilizerem A4 B6 odpala i gasnie


kacper___

Rekomendowane odpowiedzi

też prawda

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koloboro a Ty masz tego polskiego v5.29 ?? Oryginalny jest chyba tylko jeden na allegro za 1100zl, chociaz znajac zycie to pewnie tez chinczyk tylko duzo drozszy ;) znalazlem za 250zl tego polskiego i zastanawiam sie czy zaryzykowac, bo dzwonilem tutaj po mechanikach i krzycza 400-500zl. 150 zl bym dal bez zastanowienia, a tak 250 zl i moze czegos sie naucze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aukcja to chinol ile krzyczą 400-500 z choinki się urwali ? Jak chcesz za 150 mogę ci to zrobić. Policz jak ubijesz licznik 300 za naprawę plus w twojej okolicy 400 za pin warto ryzykować ?

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 150 chetnie skorzystam, tylko watpie czy bedziesz w okolicach Swiebodzic? Dolnoslaskie pod Wroclawiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie tylko wysyłka ale co do cen w twoich okolicach to szaleni ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aukcja to chinol ile krzyczą 400-500 z choinki się urwali ? Jak chcesz za 150 mogę ci to zrobić. Policz jak ubijesz licznik 300 za naprawę plus w twojej okolicy 400 za pin warto ryzykować ?

może i chinol nie wiem na pewno. rozebralem go i wykonanie pcb jest na wysokim poziomie. a widziałem różne chińskie pcb. co siedzi w at90can128 to nie wiem bo zabezpieczony. no i co najważniejsze robi robotę. moje zegary rb8 i ecu silnika me7.5 machnął bez zająknięcia.

nikogo do niczego nie namawiam

pozdrawiam

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIN można wyciągnąć z ECU więc nie musisz się martwić, że ubijesz licznik.

Jak nie chcesz wydawać na kabel to możesz podesłać do mnie ECU to Ci PIN wyciągnę albo zdejmę Immo.

Edytowane przez Jarol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy korzysta z czego chce, jak by machnął na def lub error to inne byś miał zdanie. Tak jak napisał Jarol pin można też wydobyć z ecu lub wywalić immo

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy korzysta z czego chce, jak by machnął na def lub error to inne byś miał zdanie.

Też do zrobienia ale już więcej zabawy ;)

koloboro a Ty masz tego polskiego v5.29 ?? Oryginalny jest chyba tylko jeden na allegro za 1100zl, chociaz znajac zycie to pewnie tez chinczyk tylko duzo drozszy ;) znalazlem za 250zl tego polskiego i zastanawiam sie czy zaryzykowac, bo dzwonilem tutaj po mechanikach i krzycza 400-500zl. 150 zl bym dal bez zastanowienia, a tak 250 zl i moze czegos sie naucze ;)

Ten za 1100zł to dokładnie to samo co te za 400zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy korzysta z czego chce, jak by machnął na def lub error to inne byś miał zdanie.

Też do zrobienia ale już więcej zabawy ;)

koloboro a Ty masz tego polskiego v5.29 ?? Oryginalny jest chyba tylko jeden na allegro za 1100zl, chociaz znajac zycie to pewnie tez chinczyk tylko duzo drozszy ;) znalazlem za 250zl tego polskiego i zastanawiam sie czy zaryzykowac, bo dzwonilem tutaj po mechanikach i krzycza 400-500zl. 150 zl bym dal bez zastanowienia, a tak 250 zl i moze czegos sie naucze ;)

Ten za 1100zł to dokładnie to samo co te za 400zł ;)

wiem bo robię to :decayed: czy 400 czy tysiąc to samo badziewie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom A4 mam pytanie do Ciebie. Jeśli mam zgrany wsad epromu z licznika to jestem bezpieczny?? To znaczy czy wrazie wpadki bedzie można bez problemu wgrać wsad i bedzie chulać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co konkretnie chcesz zrobić ? masz zgrany wsad ze swojego licznika czy kopie z netu bo jak kopie z netu to możesz ją sobie w d.... wsadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zgrany wsad ze swojego licznika. ogólnie przymierzam się do wymiany na kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koduje, adaptuje i dopisuje.

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koduje, adaptuje i dopisuje.

To zależy w jakich licznikach, w niektórych jest możliwość wykonania kopi obszaru immo i wgrania do innego licznika

czyli jak koloboro napisał sklonowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...