Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wysokie korekcje na pompkach


jan1audi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moje objawy w aucie są następujące, korekcje są bardzo wysokie na 1 i4 cylindrze są bardzo duże na minusie od 2.50 do 3.01 a na 2i3cylindrze sa duże plusowe od 2.20 do 2.80 i co to teraz może być,głowica wymieniona na inną z lepszymi gniazdami bo tamta była nieco powycierane. Uszczelniacze nowe założone, a tu takie same korekcje duże są jak były na tamtej starej głowicy takie i są na nowej głowicy. A wiec co to może być panowie. Zgóry dziekuje za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że coś jest nie tak z 2 i 3 cylindrem. Dzieje się coś z autem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamień wtryski cylindrami - 1 z 2 i 3 z 4

Jeśli się nic nie zmieni- pierścienie

Jeśli korekcje się zmienia - pd leżą...

Przez wypierdzielone gniazda miałbyś problem z oddaleniem silnika...-tak sądzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, dlatego kolega jeden z forum mnie wprowadzil w blad. Ale pierscienie nie za bardzo bo moc ma jak cholera jak juz sie wkreca na obroty. Tylko na jalowym nieraz mu sie zdarzy delikatnie zatrzasc buda po przygazowce wszystko w normie jest. I palic pali od strzala jak wymienilem czujnik polozenia walka rozrzadu. I na zimnym z rana odpalanie jest takie nie do konca dobre bo kuleje dwlikatnie az zalapie i dopiero wchodzi na swoje obroty. Dodam ze przykapca na bialo czy tam blekitno.

Sluchajcie na rozgrzanym silniku korekcje sa calkiem lepsze jak na zimnym 1i2cylinder ma -0,12 do-0,23 3cylinder w granicach 2.30 i 4cylinder ma -1.80 cos takiego korekcje spadly i nie trzepie tak buda wiec no nie wiem co z tym jest na moje oko trzeba regenerowac wtryski bo sa wyje...ne.? Co wy o tym sadzicie w grupie 18 elektrozawory wszystkie pokazuja 0 wiec jest ok ale jak juz przygazuje i puszcze gaz to pokazuja 128wszystkie i zaraz wskakuje 0. Bipy w grupie 023 sa w normie od -10 do -50pokazuje wiec jest luz paliwo ma swoje cisnienie na szynie. Ale te korekcje mnie draznia na moje trzeba regenerowac wtryski. Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...