Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana uszczelniaczy pompowtrysków + regulacja. A4 B5 AJM


Mendes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proszę o podpowiedzi do kogo z czystym sumieniem mogę się udać na wymianę uszczelniaczy pompowtryskiwaczy i kalibracje pompek w A4 B5 AJM ? Mogę podjechać nawet i 300km (Mieszkam w Słubicach woj. lubuskie) w jedna stronę, abym miał pewność, że robota zostanie dobrze wykonana. Proszę o propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam w tym temacie Edwarda Mroczko z Żar (ul. Osadnicza) ale terminy to ma już na czerwiec no i nie jest najtańszy ale za to jest w zasadzie jedynym mechanikiem, do którego oddaje auto (gdy czegoś nie umiem bądź nie mogę zrobić sam) i jeszcze nigdy nie miałem żadnej niemiłej niespodzianki. Oddawałem do niego kilka różnych aut na robienie pompek i innych rzeczy i zawsze było w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sie dzieje ze chcesz robic i jaki masz przebieg?

Moze to nie uszczelniacze na pompkach?

Pozdro

P.S U mnie ciezko palil na cieplym i kazdy magik piepszyl ze gumki na wtryskach. Tuner podniósł dawke startowa odpala od pol obrotu. Pozniej przyszarpywal na biegach. Znow gumki na wrtyskach. Okazalo sie bloto na felgach od wewnatrz w duzej ilosci. Tak ze z tymi uszczelniaczami na wtryskach to spokojnie.

Edytowane przez Zimny Chirurg 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...