Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Po wymianie silnika muł i kopci + dziwne odgłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie już brak mi pomysłów. Dziś po skladalem auto bo przed świętami pękł mi zawór i zmasakrowalo glowice tlok itp. Dziś auto odpalilem wszystko ok ładnie chodzi ale - jest bardzo mulowate czasem łapie turbo powyżej 3tys obrotów mocno kopci na czarno i jak jadąc dodam gazu do wydaje dziwny metaliczny dźwięk silnik - przekroczy jakiś tam zakres obrotów i nie brzeczy już nic. Jest tak słaby że nie rusza pod górkę zbytnio.

Fakt jak dodaje gazu i puszczam to słychać gdzieś syczenie w okolicy icka. Przed tym wszystko było prawie ok. Dodam ze założyłem inny silnik a na tym silniku było turbo,wtryski i egr-silnik podobno rok stał może więcej.zmienilem tez wezyki od podcisnienia - moze tu cos powalilem? Sprawdzalem i sztanga od turbo wysuwa się.

Proszę o jakieś podpowiedzi. Szukałem czytałem - były podobne sytuacje ale nie taka.

Opublikowano

No jeśli Ci turbo późno wstaje to załóż to swoje na którym jeździłeś kiedyś. Ponadto jeśli Ci kopci to możliwe, że masz nieszczelność w dolocie, albo wtryski leją, pompa słaba.

Opublikowano
  • Autor

No jeśli Ci turbo późno wstaje to załóż to swoje na którym jeździłeś kiedyś. Ponadto jeśli Ci kopci to możliwe, że masz nieszczelność w dolocie, albo wtryski leją, pompa słaba.

No może być coś z wtryskami bo założyłem inne nie te co miałem (jak pękła zawór to zaklepalo końcówkę wytrysku ) moja turbina się przycinala ale auto jechało w miarę dobrze, a co chodzi o dolot to świadczy powietrze na górnym węży przy icku. Próbowałem podpinac też wężyk od zaworka bezpośrednio do gruszki ale to też nie pomogło. Sztanga w górę na maksa a auto dalej muł.

Opublikowano

Wiec najpierw zlikwiduj nieszczelność. Możesz tez jeszcze raz na spokojnie sprawdzić kąt wtrysku i rozrząd bo raz kolega sobie zle ustawił o jeden przy wymianie i było podobne. Można też przepływomierz sprawdzić, tzn podmienić jak masz od kogo bo jesli prawie nie da sie jechac to ciężko bedzie jakiegos loga zrobić. Jeśli masz kabel sprawdz czy nie ma jakiegos błędu

co do wtrysków to jeśli długo leżały to moga sie nie otwierać na drugim ciśnieniu. i na wolnych bedzie ok a mocy nie bedzie

Edytowane przez Mozgu

Opublikowano
  • Autor

Wiec najpierw zlikwiduj nieszczelność. Możesz tez jeszcze raz na spokojnie sprawdzić kąt wtrysku i rozrząd bo raz kolega sobie zle ustawił o jeden przy wymianie i było podobne. Można też przepływomierz sprawdzić, tzn podmienić jak masz od kogo bo jesli prawie nie da sie jechac to ciężko bedzie jakiegos loga zrobić. Jeśli masz kabel sprawdz czy nie ma jakiegos błędu

co do wtrysków to jeśli długo leżały to moga sie nie otwierać na drugim ciśnieniu. i na wolnych bedzie ok a mocy nie bedzie

No tak logów nie zrobię nie ma szans. Z nie szczelnoscia będę walczył dziś jeszcze. Co chodzi chodzi kąt wtrysku to powinien być ok bo na podporze pompy sobie zaznaczyłem koło zamachowe było na zero, krzywki na walki rozrządu tez ładnie mi się zgraly. No nie wiem będę wszystko jeszcze raz sprawdzał.

Dzięki serdeczne za wskazówki

Opublikowano

Ale podpiąć kompa mozesz i sprawdzic na BS kąt wtrysku jak bedzie rozrząd przestawiony to bedzie 0 albo jakaś duża liczba

Opublikowano
  • Autor

No Panowie bolaczka auta rozwiazana:) audiczka mknie jak rakieta ? tak jak przypuszczałem była to głupota :) problem z EGRem. Zacial się więc na chwilę obecną ho zaslepilem i w sumie Ho chyba caliem wywale? Jeszcze tylko wymienić rurę od icka i git.

Jeszcze raz dzięki za podpowiedzi. ?

Edytowane przez kamilek89

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.