Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 1.8T r2000 nie odpala


Pij1973

Rekomendowane odpowiedzi

Padł mi moduł zapłonu, brak prądu na jednej cewce i auto chodziło na 3 gary. Moduł zmieniłem na nowy (oryginał) i po poludniu było ok, silnik chodził normalnie, odpalał bez żadnego problemu. A dziś rano już nie odpalił, rozrusznik kręci ale nawet nie zagada :(. Jakieś pomysły pany?

Wysłane z mojego PSP5453DUO przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cewka?Kable?

Jakies bledy w kompie?

Kompa pewnie dziś wieczor podepne bo na wyjezdzie jestem. Że to moduł zdiagnozowakem odpinając poszczególne cewki i zamieniając je miejscami. Wczoraj jeździłem i bylo ok a rano zonk...

Wysłane z mojego PSP5453DUO przy użyciu Tapatalka

Wsadziłem nowy moduł, auto odpaliło od razu jak poprzednio i chodziło równo, ale po kilkuset metrach jazdy zaczął się dławić - zgłupiałem... Komp jutro będzie podpięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest uwalone. Komp powinien to pokazać.Od tego zacznij.

No dziś mam nadzieje kumpel da radę się podpiąć.

Auto cudownie ozdrowiało (mam nadzieję), od wczoraj nie ruszane. Wsiadł kumpel podpiął vaga i zero błędów. Odpalił, auto chodzi normalnie. Pojeździliśmy kilkanaście minut, zero błędów, zero missfire'ów, po prostu wzorowa jazda :eusathink:

Nic już nie kumam... grunt że chodzi, ale niesmak pozostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coprawda nie a4 a audi 80 b4 ale mialem podobnie: okazala sie wiazka idaca od silnika do kompa na wysokosci grodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coprawda nie a4 a audi 80 b4 ale mialem podobnie: okazala sie wiazka idaca od silnika do kompa na wysokosci grodzi

Tylko jeśli uszkodzona by była wiązka, to raczej by się nie naprawiła chyba sama z siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mni3 sie naprawiala :) az znalazlem dziada,i trwale naprawialem.Ale potrafila jezdzic tdzie ok,a pozniej 2 dni dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mni3 sie naprawiala :) az znalazlem dziada,i trwale naprawialem.Ale potrafila jezdzic tdzie ok,a pozniej 2 dni dramat

Kurde nie chciałbym... a co konkretnie było tej wiązce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starosc :) sztywna izolacja kabli od drgan i napiec pekla,srodek zacza sie lamac i raz zwieral raz nie i ot,caly dramat.

Ale znalezc to,to dramat - chociaz wykonalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starosc :) sztywna izolacja kabli od drgan i napiec pekla,srodek zacza sie lamac i raz zwieral raz nie i ot,caly dramat.

Ale znalezc to,to dramat - chociaz wykonalne ;)

Dałbym do elektryka, to dla mnie magia. Gadałem z kumplem, poradził przerwę na świecach sprawdzić (odwieczny temat), uważa że moduł mógł paść przez zbyt duży opór.

Odpaliłem na chince chodzi, przepiąłem oryginał nie odpala, to raczej wyklucza wiązkę :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...