Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o analizę logów - wysoka korekta +


maciejko111

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Sprawa wygląda tak, że po raz drugi w przeciągu kilku miesięcy mam problem z wyskakującym błędem 17536. Jeżdżę na lpg i rozjeżdża się mapa i wyskakuje ten błąd ubogiej mieszanki. Byłem właśnie u gazownika i powiedział, że jest problem z benzyną, dlatego mimo że wyregulowaliśmy dziś wszystko jeżdżąc po trasie to i tak może to za jakiś czas wrócić przez benzynę.

Zrobiłem logi na pb po wykasowaniu błędów, ogólnie korekty chwilowe sondy sięgają 25. Długoterminowe korekty, jak kilka dni temu sprawdzałem jeżdząc tylko na pb wskazują ok 15.

http://vaglog.pl/log_257491.html

http://vaglog.pl/log_257492.html

Co może być tego przyczyną? Padająca sonda? Wymieniałem ją z 1,5 roku temu na nową boscha. Przepływka zdaje się pokazywać ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz jaki numer ma przeplywka i czy jest org.

Edytowane przez ?ukasz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świece maja ok. 50tys


Jeśli chodzi o przepływkę to jest z Boscha, nr teraz nie sprawdzę bo nie mam jak wykręcić przepływki z jej obudowy, nie mam tego torxa "z dziurką", a obudowa po tylu latach może być z innego nr przepływki, kto wie co było z nią kiedyś robione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nr. na obudowie prawidłowy? przepływ nie wygląda prawidłowo za mały na dole i za duży u góry, ja bym to sprawdził w pierwszej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr z obudowy:

280 218 063

06A 906 461L


na jednym portalu wpisałem zapytanie o ori przepływke i z jakiegos salonu mi odpowiedzieli ze jest za 640zł przy oddaniu starej ale podali nr 06A 906 461LX, a to cos innego niz mam raczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli numer dobry, X oznacza ze przepływka po regeneracji, cena dość spora, ja bym spróbował od kogoś pożyczyć i przetestować inną o takim samym numerze, dolot był sprawdzany na szczelność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie bardzo mam od kogo pożyczyć... mam 2 znajomych z 1.8t ale to wersje 150 i 163KM (lub też 150, nie jestem pewien) i nie wiem czy to taka sama przepływka...

A cena wysoka bo to z ASO, choć i tak myślałem, że więcej będzie kosztować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...