Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dodatek do diesle.


animal_dub

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szybka piłka. Mam b5 w tedeiku 90km, kupiłem dodatek liqui moly do diesla, wlałem, zatankowałem do pełna, a w domu czytam ze to dali mi dodatek do common rail. Coś się może stać ? Dziękówa za szybkie odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, chciałem zeby te wtryski coś tam poczyściło bo autko swoje lata ma i na pewno jakiś syf tam jest. A swoją drogą to coś nie idzie to auto, zdjąłem egr wyczyściłem i ile dałem rady to kolektor bez zdejmowania to wyskrobałem z niego i coś delikatnie lepiej sie zbiera. Swoją drogą da się w przydomowych warunkach z podst. narzedziami jakoś wyciągnąć kolektor zeby co wyczyścić? Jakieś tanie sposoby na poprawienie dynamiki ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, chciałem zeby te wtryski coś tam poczyściło bo autko swoje lata ma i na pewno jakiś syf tam jest. A swoją drogą to coś nie idzie to auto, zdjąłem egr wyczyściłem i ile dałem rady to kolektor bez zdejmowania to wyskrobałem z niego i coś delikatnie lepiej sie zbiera. Swoją drogą da się w przydomowych warunkach z podst. narzedziami jakoś wyciągnąć kolektor zeby co wyczyścić? Jakieś tanie sposoby na poprawienie dynamiki ? :P

Chiński chip box :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...