Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Zderzak od s4 - osłona silnika czy bedzie pasować ?


Cristoforo

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czytałem i nie mogłem :szukaj: no własnie tego zrobic

planuje zakupić zderzak od wersji s4 do a4 z 2000roku,wiem ze potrzebne sa jeszcze do tego ślizgi i cos jeszcze?

zderzak od s4 nie ma dolnego spojlera tak jak wersja a4 wiec jest trudno zamontować osłonę pod silnik od a4.pytałem sie ile kosztuje ori osłona od s4 to koszt 300zł (wersja do a4 550zł).czy ktoś z forumowiczów badał ten temat czy można osłonę silnika od a4 zamontować w s4?

jeśli nie to kolejna spr czy osłona od s4 podejdzie do a4? czy trzeba kombinować?

dysze spryskiwaczy sa takie same jak wersji s4 do a4, bo etka pokazuje tylko jeden nr ????

czy ktoś montował dysze w zderzaku ile jest tam śrub i oprócz wycieć w zderzaku trzeba cos jeszcze dokupywać?

za każde info będę wdzięczny

sprawa trochę pilna

pozdrawiam

ps. w ASO nikt nic nie wie :disgust:

wiec pytam mądre głowy na forum :)

[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 17:44_________________________________________________ktos pomoze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogę koledze, bo nie mam takiej wiedzy, ale mam pytanie czy wiecie gdzie można kupic dobry, w miarę tani zamiennik osłony pod silnik i skrzynię biegów (automat) do A4, AHU z 1998r.? Super, gdyby ta osłona była z gąbką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogę koledze, bo nie mam takiej wiedzy, ale mam pytanie czy wiecie gdzie można kupic dobry, w miarę tani zamiennik osłony pod silnik i skrzynię biegów (automat) do A4, AHU z 1998r.? Super, gdyby ta osłona była z gąbką.

Zobacz tutaj: http://www.rezaw-plast.pl/

sam kupowałem tam osłonę (silnik i skrzynia) i jest naprawdę solidna, całą zimę przeżyła brnąć dzielnie przez zaspy śniegu :)

Tylko wygłuszenia w postaci gąbki nie dostaniesz w zamiennikach, tylko ori :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czytałem i nie mogłem :szukaj: no własnie tego zrobic

planuje zakupić zderzak od wersji s4 do a4 z 2000roku,wiem ze potrzebne sa jeszcze do tego ślizgi i cos jeszcze?

zderzak od s4 nie ma dolnego spojlera tak jak wersja a4 wiec jest trudno zamontować osłonę pod silnik od a4.pytałem sie ile kosztuje ori osłona od s4 to koszt 300zł (wersja do a4 550zł).czy ktoś z forumowiczów badał ten temat czy można osłonę silnika od a4 zamontować w s4?

jeśli nie to kolejna spr czy osłona od s4 podejdzie do a4? czy trzeba kombinować?

dysze spryskiwaczy sa takie same jak wersji s4 do a4, bo etka pokazuje tylko jeden nr ????

czy ktoś montował dysze w zderzaku ile jest tam śrub i oprócz wycieć w zderzaku trzeba cos jeszcze dokupywać?

za każde info będę wdzięczny

sprawa trochę pilna

pozdrawiam

ps. w ASO nikt nic nie wie :disgust:

wiec pytam mądre głowy na forum :)

[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 17:44_________________________________________________ktos pomoze...

kolego w eskach, zazwyczaj były dziuey na spryski, także nie trzeba ciąć, a co do montażu to nie wiem czy kły nie są inne :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kły są chyba takie same :mysli: przynajmniej ja nie widzę różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kły są chyba takie same :mysli: przynajmniej ja nie widzę różnicy

trzpień na kłach w s4 ma 9 cm wysokości i taka sama jest szerokosc belki

a w a4 ma chyba 5 cm wiec trzeba dorabiac tulejke 4 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...