Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odszkodowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie... Jak ma się sprawa odszkodowania od ubezpieczyciela w przypadku przetarcia/obrysowania samochodu o słup/murek itp? Jest to w ogóle możliwe, by dostać za to jakieś $$?

Sprawa wyglądała tak, że dziewczyna zdała prawko to oczywiście powiedziałem masz wsiadaj (wcześniej jeździła już audi, tyle ze po bocznych drogach..). Samochód zaparkowany był pół na chodniku, pół na ulicy, przed stał smaochód, więc powiedziałem skręć kołami na maxa by sie wyrobić bez cofania... No i jak dała dyla na skręconych kołach to mało się nie odbiła od zaparkowanych samochodów obok, ale za to odbiła się od murka... Tak więc nadkole mam przerysowane i lekko wgniecione... Stąd moje pytanie, czy da się z tego chociaż trochę odzywać pieniędzy? I jak to ma się do późniejszych składek? Będą wyższe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to się wtedy opłaci? Bo jak mam dostać 50 zł a kolejne składki płacić o 100 droższe to jest to bez sensu...


Dodam też, że w czerwcu/lipcu kończy mi się ubezpieczenie i zmieniam firmę na inną, miałoby to jakiś wpływ na wysokość stawki w innej firmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co stresujesz dziewczyne?!.ma swoj rozum niech kombinuje jak tu cofnac. jesli masz ac to mozesz smialo autko naprawic no ale znizki pojda.prawdopodobnie 10%. wiec jesli masz tylko jedno autko na siebie nie nie masz sie czym martwic.a zmiana firmy nic nie da.w bazie juz bedzie widniec ta szkoda

Edytowane przez quadral20004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...