Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Usowanie RYS.


jan1audi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wie ktoś może czym usunąć głebsze i te delikatniejsze rysy na samochodzi. Jak i na lakierze tak i na plastikach bo mam pare rysek. Cyba że ktoś ma jakies dobre i skuteczne środki na takie uszkodzenia i odpryski? Dzieki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatne - polerka.

Te głębsze których polerka nie łyknie a które nie są do podkładu - widzialem filmik na YT jak koleś psikał WD40, i wcierał, i o dziwo faktycznie pomagalo. Sądzę zę do pierwszego lepszego mycia, ale na jakiś zlot, albo zeby pod remize podjechać i lachony wyrwać to styknie.

Te najgłebsze rysy, niestety, też takie miałem, kupiłem lakier w pedzelku i zamalowałem. Jak się ktoś przyjrzy to zobaczy ze były zamalowane, ale na pewno jest 100razy mniej widoczne niż srebrna rysa na czarnym lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napewno lepiej bedzie jak dobiora mi taki lakier jaki mam. A w dwuch miejscach zeszedl mi lakier co z tym moge zrobic psiknac lakierem i spolerowac? Co o tym sadzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do pytania,nie ma możliwości żeby np po numerze lakieru dobrać jakąś tzw kredke i te ryski przejechać bo u mnie jedynie co to przód zderzaka mam jakieś większe zarysowania a tak to malutkie ryski i sądzę że polerka by sobie z tym poradziła,tylko 1 czy 2 mycia i ryski wyjdą spowrotem:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo możesz kupić cały zestaw. Farba we fiolce z pędzelkiem pod kod lakieru+ lakier+ coś tam jeszcze. Nie jest to jakiś wielki koszt. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz do lakiernika. Albo tam gdzie mieszaja farby. Po numerze vin ci komputerowo dobiora odpowiedni kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak myslicie ile lakiernik moze sobie zawolac za takie drobne poprawki? chodzi mi o zderzak przod jakies 3 ryski tylnia klape bagaznika tez pare mniejszych rysek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie ceny są około 400zł za element, wiec sądze że coś koło 1000zł musisz naszykować.

Zależy od machera.

Ja na pewno w 16 letnim aucie nie bedę inwestował w lakiernika, żeby znów płakać bo jakiś cwel mi ponownie zarysuje drzwi na parkingu i spie***li.

Na pewno bedę malował samemu, już bezbarwny 2K czeka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100ml dorobienia lakieru u mnie kosztuje 25zl a jak bys chcial w sprayu to drozej troche. Mniej chyba nie dorabiaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...